Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mam 27 lat, spędziłem kilka lat w piwnicy, stare znajomości wygasły (nie było ich wiele; nie widzę sensu w ich odnawianiu), mieszkam w niewielkim mieście, ale mam własny samochód i dużo wolnego czasu poza pracą

- dobra, long story short -

chcę wyjść z piwnicy i nie chodzi o głównie umawianie się, randkowianie (regularnie korzystam z #diving, więc nie czuję wielkiego parcia na seks), chcę znaleźć znajomych do jakichś wypadów, ale nie mam zielonego pojęcia, gdzie szukać i od czego zacząć
są jakieś grupy na fb czy cokolwiek, gdzie można znaleźć ludzi do wspólnych wyjazdów?
nie mam sprecyzowanego targetu - koncerty, kluby, bary, wakacje... whtvr - wszystko jedno, byleby wejść w interakcję z ludźmi spoza pracy

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #umawiajsiezwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6271046b54524d850c2ca9bf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
mam 27 lat, spędziłem kilka lat w p...

źródło: comment_1651594380diAt58YvsfhhTPFayh4uBq.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: poszukaj grup tematycznych na fb. U nas na przykład z grupy do dyskusji okołorapowej wyodrębniła się grupa do shitpostu gdzie ludzie regularnie się umawiają, jeżdżą na festiwale etc. Grupy zrzeszające fancluby też powinny mieć regularne spotkaniami. Grupy do gierek to też sposób na nawiązanie znajomości. Generalnie połączenie zabawy z czymś co cię interesuje
@AnonimoweMirkoWyznania: Grupa dla osób z jakimś zainteresowaniem, najlepiej coś co można robić z innymi na mieście lub w plenerze. Np. urbex, albo może wspólne wyjścia do escape roomów, ostatecznie planszowki bitewne, bo tam trzeba mieć przynajmniej drugą osobę do gry.