Wpis z mikrobloga

Mamy w #pracbaza niezłe dymy, produkcja niedługo rusza. No i wczoraj kolega który dużo robi wziął urlop na żądanie. No spoko, nie byłoby w tym nic dziwnego, pewnie coś się stało, pożar albo coś innego. Wieczorem patrzę na strave a ten... był na całodniowej wycieczce rowerem... No aż się zagotowałem, my zapierdzielamy jak mrówki a pan królewicz sobie na rowerze popyla. Napisałem do niego z pretensjami co on odpierdziela. Jego odpowiedź w obrazku. Nie no, nie jestem zjebem żeby go podpierdzielać do HR czy coś (ale przy następnej takiej sytuacji chyba tak zrobię), ale chciałem się po prostu wyżalić. #bekazpodludzi
t.....o - Mamy w #pracbaza niezłe dymy, produkcja niedługo rusza. No i wczoraj kolega...

źródło: comment_1651735850bXjmG4g2CpBy33jmIMv57q.jpg

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
@tanie_wino: wolno mu, po to właśnie ma urlop na żądanie. Śmiało, #!$%@? do HRu pracownika, który poszedł na urlop (dokładnie taki sam jak ten wypoczynkowy, tylko zgłaszany w inny sposób) bo miał takie prawo i ochotę xD Anety będą miały z ciebie bekę po wsze czasy.
  • Odpowiedz
@tanie_wino: uwielbiam jak ta elita internetu łapie się na takie grubymi nićmi szyte baity i odpisuje z oburzeniem, większość ma się tu za nie wiadomo kogo a są na poziomie pięćdziesięcioletniej Grażynki co jej córcia konto na FB założyła.
  • Odpowiedz
No aż się zagotowałem, my zapierdzielamy jak mrówki a pan królewicz sobie na rowerze popyla


@tanie_wino: i prawidłowo, zawsze możesz zostać na darmowych nadgodzinach bo bydlak miał czelność skorzystać ze swojego prawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie no, nie jestem zjebem żeby go podpierdzielać do HR czy coś (ale przy następnej takiej sytuacji chyba tak zrobię)


@tanie_wino: No i za co go podpierdzielisz?
Że zgodnie z Prawem Pracy wziął sobie urlop na żądanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może to niefajne wypiąć się jak koledzy #!$%@?ą, ale jeszcze legalne i nikt mu za to nic nie zrobi.
  • Odpowiedz