Wpis z mikrobloga

  • 8
Już chyba wiem skąd wynika ten antynatalizm. Ewidentnie z zerowego poczucia własnej wartości. W ich głowach ich dzieci będą ćpunami, mordercami i gwałcicielami. Nie są w stanie pojąć że inteligentna osoba wychowa dziecko na kogoś wartościowego. Dla nich ich dzieci to mordercy, a dla mnie moje dziecko to policjant, lekarz którzy uchronią wielu od śmierci.

Ja śpię spokojnie bo wiem że moje dziecko przysłuży się społeczeństwu, a oni śpią spokojnie bo wiedzą że ich ewentualne dzieci po rodzicach odziedziczą zaburzenia psychiczne i będą marginesem społeczeństwach. Więc wtedy zgadzam się, nie róbcie sobie dzieci skoro ćpun i gwałciciel to maks na co was stać w wychowaniu dziecka

brawo wy!

#antynatalizm
Mac02 - Już chyba wiem skąd wynika ten antynatalizm. Ewidentnie z zerowego poczucia w...

źródło: comment_1651739525o4VOCs2SHMIQHW8odr0QLR.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Mac02: Na tym memie są wspomniane również ofiary różnych sytuacji. Victim of bullying, victim of rape, person who commited suicide, person that was murdered, person with disease/illness, disabled person. Przed takimi sytuacjami niekoniecznie jesteś w stanie ochronić dziecko.

Obrazek nie skupia się tylko na osobach, które czynią zło.
  • Odpowiedz
@Mac02: dokładnie. Każdy rodzic który spłodził i wychował złe lub nieszczęśliwe dziecko doskonale wiedział przed jego narodzinami, że będzie złe lub nieszczęśliwe. Tak jak ty już teraz doskonale wiesz, że Twoje dziecko przysłuży się społeczeństwu. Numery na następne lotto też możesz podać?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Dilmun po pierwsze jest coś takiego jak prawdopodobieństwo, a po drugie nie każdy wie jakie będzie jego dziecko, bo większość ludzi to barany i nie potrafią wychować dziecka.

Z rodzin gdzie jest miłość i zainteresowanie nie wyrastają psychopaci. Psychopatia to zawsze wynikowa błędów w rodzicielstwie
  • Odpowiedz
@Mac02: będą służyć społeczeństwu jak ukończą trudna naukę. A jak im się nie uda bo nie będą mieli smykałki pewnie skończą w januszeksie jak większość społeczeństwa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wieufel czyli uznajemy że część teorii antynatalisty jest ok , a część nie?:D

No właśnie jak twoje dziecko zostanie policjantem, psychologiem to jesteś w stanie uchronić innych przed samobójstwem, gwałtem itd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cielak44 widzisz, ja uważam że smykałka pomaga, ale ważna jest ciężka praca. Jak cię rodzice nie zmusza do nauki to Fakt, będziesz w januszexie.

Więc to co napisałem, kwestia wychowania przez rodziców. Ja wiem jak mnie wychowano i mam o sobie mniemanie że nie wychowam pracownika januszexu
  • Odpowiedz
@Mac02: Kolega natalista chyba nowy na tagu. Twój tekst typu "w sumie to dobrze, że się nie rozmnażacie :))" pojawiaja się tutaj regularnie i wcale nie jest tak błyskotliwy i oryginalny jak ci się wydaje
  • Odpowiedz
@Mac02: coś w tym jest, bo ludzie z chorobami genetycznymi, depresja, zaburzeniami lekowymi, po ciężkich przejściach zdecydowanie nie są najlepszym materiałem na rodzica i opiekuna. Zatem tu punkt.

Poczucie wyższości antynatalisty bierze się jednak z tego, że ustanowił sobie ze on kogoś ratuje od cierpienia, czyli największego zła. Zatem moralnie czuje się lepszy. Jeśli przyjmiemy taka optyke, to to działa, fakt. Oczywiście jest to upraszczanie i spłycanie całego spectrum związanego z
  • Odpowiedz
@Mac02: komentujesz go błędnie. Udowadniasz, że nie rozumiesz nawet podstawowych założeń i wniosków antynatalizmu, jednak w połączeniu z naszymi bardzo długimi rozmowami świadczą o tym, że tak naprawdę jesteś trollem pełnym złośliwości.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@P35YM1574 ale ja nie rozumiem? To ktoś od "was" wstawił tego bzdurnego mema który właśnie was trywializuje. Miej do niego pretensje że wam psuje opinię a nie do mnie
  • Odpowiedz
@Mac02: > widzisz, ja uważam że smykałka pomaga, ale ważna jest ciężka praca. Jak cię rodzice nie zmusza do nauki to Fakt, będziesz w januszexie.

Oho. Mnie też rodzice zmuszali do nauki. W szkole miałam same 4 i 5. Matura zdana wszystko powyzej 80% kilka dodatkow pisanych.

I co? I gówno. Robie w januszexie i mnie na nic nie stać.

A matki 2 lata juz nie widzialam. Kontakt tylko telefoniczny od
  • Odpowiedz
@Mac02: naprawdę uważasz, że w życiu dochodzi się do sukcesów ciężka pracą? Bo wg mnie przede wszystkim liczy się ślepy fuks. Nic innego. Tylko szczęście.
Skoro dochodzi się ciężka praca, to trzeba cały czas tyrać żeby coś osiągnąć, tak? Czyli życie polega na #!$%@?? Trzeba czcić kierat ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz