Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mikrokoksy Lecę teścia 250 mg e5d około 7 miesięcy. Mam od niedawna problem z łokciami (ł. golfisty) bickiem (bóle ścięgien), niedawno też naderwana łydka. Co polecacie na wzmocnienie stawów i ścięgien? Myślę o dorzuceniu 10-20 mg oxa i 15-20 ostaryny. Do tego po 3tyg dorzucilbym bpc (2x250mcg 2xeod, 5-6 tyg.) w bolącego łokckia. Dobry pomysł czy debilny? ;) Interesuje mnie efekt zadziałania tych środków wyłącznie na stawy i ścięgna. Dorzucam teraz jeszcze kreatynę i collagen premium kfd (msm i inne pierdoły), wit c i d.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6272b7f2fe79d83f443d8071
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 9
OP: @aadrion123: @Ryba994: chodzę do fizjo ale to pomaga powoli, i co jakiś czas pojawia się coś nowego. A jak się już pojawi to znowu trzeba się przez jakiś czas z tym męczyć. Dlatego chciałby jakoś wzmocnić ścięgna/stawy. Te wszystkie flexy tak naprawdę średnio działają. Jedni czują poprawę inni nie. Ja nie widzę efektu ich działania.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
@Poemat: a osocze pomoże na łokieć golfisty? Bo też się z tym męczę i ortopeda mówi, że tylko osocze pomoże. Tylko, że on chyba każdemu na wszystko wciska osocze.
@Poemat: tak jak myślałem, ortopeda jak wspomniałem o fali to się skrzywił i powiedział że lepiej będzie dać osocze, ale później powiedział że mologę spróbować fali. Ale właśnie mnie zastanowiło że jeżeli są zwapnienia to przecież się nie rozpuszczą od osocza i dalej będą drażnić.