Wpis z mikrobloga

@freee_hugs: feelsy mocno, jedyna gra w którą grałem razem z ojcem. Pamiętam rano w niedzielę ja z matką jedziemy do kościoła, ojciec zostaje bo musi obiad gotować. Wyjeżdżamy za bramę, ale musiałem się nawrócić po drobne na tace- wbijam do pokoju a tam ojciec- komp odpalony i #!$%@? w najlepsze (°° a ja w kościele XD
  • Odpowiedz
Design w Colin McRae Rally 2.0

To był sztos.

Tera to jakieś festynowe te menusy, nawalone wszystkoego że oczopląsów mozna dostać


#gry

@freee_hugs: Wiesz , dostosowuje sie do odbiorcy. Fani sportu i motoryzacji to w przewazajacej liczbie ludzie prosci ;]
  • Odpowiedz
@fiir: czyli wynika z tego, że jak wychodzil colin 2 to motoryzacją interesowali się inteligenci?


@MasaToMojaWaluta: Poziom przecietnegp gracza byl znacznie wyzszy. Sebastiany biegaly za pilka i kroily z adidasow a nie klikaly w (drogi!) konkuter.
  • Odpowiedz
@fiir: serio myślisz, że w Fifę czy Forzę graja teraz ludzie, którzy inaczej okradaliby ludzi z adidasów? XD dużo wiecej ludzi gra dzisiaj w gry, bo sprzęt jest bardziej dostępny i taka rozrywka się mocno spopularyzowała. Inteligencja nie ma nic do tego.
  • Odpowiedz
@fiir: serio myślisz, że w Fifę czy Forzę graja teraz ludzie, którzy inaczej okradaliby ludzi z adidasów? XD dużo wiecej ludzi gra dzisiaj w gry, bo sprzęt jest bardziej dostępny i taka rozrywka się mocno spopularyzowała. Inteligencja nie ma nic do tego.


@MasaToMojaWaluta: Inteligencja ma do tego bardzo duzo , poprostu gry staky sie rozrywka dla tlumu a tlum z definocji jest glupi. Tak sport i motoryzacja to rozrywka chamow.
  • Odpowiedz
serio myślisz, że w Fifę czy Forzę graja teraz ludzie, którzy inaczej okradaliby ludzi z adidasów? XD dużo wiecej ludzi gra dzisiaj w gry, bo sprzęt jest bardziej dostępny i taka rozrywka się mocno spopularyzowała. Inteligencja nie ma nic do tego.


@MasaToMojaWaluta: no ma w cholerę, bo 20 lat temu żeby pograć to a) musiałeś mieć kasę na (dobry) komputer, b) musiałeś się znać na sprzęcie i oprogramowaniu, Windows potrafił się
  • Odpowiedz