Wpis z mikrobloga

nie lubie krytykowac tego co ogladaja inni bo sam chińskie bajki oglądam xd. więc nie powiem, że te serialiki to taka sraka, że prądu by mi było szkoda, żeby to za darmo z torrenta sciagnac.


@vertexnormal: Mechanizm oglądania akurat MCU a nie dowolnego serialu w internecie jest dosyć głupi, jest na zasadzie że nie mogę się przemóc obejrzeć coś przypadkowego, ale nowego (i może dobrego), a nie mam problemu obejrzeć coś
@look997: ja się zupełnie nie zgodze. Dla mnie ten serial to top3 zaraz obok wandy i what if a przed lokim. Super, że w końcu pokazali coś świeżego, że trzymali się komiksu i scenariusz dał radę. Aktorsko świetnie. Nic mnie nie obchodzi, że nie było nawiązań do innych marveli, bo nie musiało być. Dla mnie właśnie hawkeye to było gówno straszne bo nic ciekawego tam się nie działo, same smęty i
Dla mnie właśnie hawkeye to było gówno straszne bo nic ciekawego tam się nie działo, same smęty i oklepane tematy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@haabero: Hawkeye miał nawiązania i też całkiem przyjemny klimat, i to wystarczyło żeby przyjemniej się oglądało niż Moon Knight.
Moon Knight jedynie dobre ma rozszerzenie "świata duchowego" MCU. Jest świat astralny Strange-a, zaświaty z Pantery, i jest to egipskie coś. I to ma
@look997: @vertexnormal: @haabero: @rattamahat: Mało osób zdaje sobie sprawę, że jest jeszcze jeden serial na podstawie komiksów Marvela - Legion.

I Legion to jest absolutny majsterszyk, zarówno jeżeli chodzi o aktorstwo, scenariusz ale także o scenografię i muzykę.
Ba - Legion jest porównywany pod wieloma względami do Twin Peaks Lyncha (ale nie zdradzę pod którymi, żeby nie psuć odkrywania).

Jeden z moich ulubionych seriali w ogóle. Jedyny serial
@Hektorrr: @rattamahat: W The Boys mi się w ogóle nie podoba klimat i sposób pokazywania tego, jacy źli są superbohaterowie.
Ja jednak chcę się przy serialu rozerwać, a nie myśleć tylko "o jacy źli, jacy oni strasznie straszni, o jeju jeju!"

Nie kupuję tego.

Za to Niezwyciężony to co innego.