Wpis z mikrobloga

@Daszekk w moim przypadku z wyniku błędu pracownika banku też anulowali bez informacji. Do końca marca miałem taki sam cennik więc jeżeli decyzja będzie na wyższe oprocentowanie to składam reklamację. Konsultanci zapewniają że liczy się data złożenia wniosku, ale nigdy nie wiadomo.
@DaveFear: @czwarta_gestosc: Pany... nie wiem ile mogę powiedzieć, ale po kilkaset wniosków codziennie wpada..
hipoteki już nawet z nadgodzinami nie wyrabiają i inne zespoły są szkolone żeby to pomóc wyciągnąć.. sam miałem iść to dziobać i dorobić, ale wyszło inaczej..
dodatkowo czasami oddziały lub klienci popełniają błędy i czasami nie dostarczą wszystkich dokumentów a to wydłuża robotę...
@Emill: Nie no sytuacja zrozumiała. Po prostu akcja z anulowaniem wniosku bez jakiejkolwiek informacji nie wzbudziła zaufania. Od kilku tygodni chodzi za mną zakup na raty 0% i ciągle to odwlekam bo po przygodach w trakcie brania kredytu obawiam się, że analityk uzna nową pożyczkę za powód do odmowy. Mimo, że wniosek skrócony bez dodatkowej analizy zdolności, ale nigdy nic nie wiadomo.
@DaveFear @Emill zaakceptowali już Twój wniosek? Ja skladalem w połowie kwietnia wniosek i dostałem ostatnio telefon, że pracownik się pomylił - wyliczył za wysoki procent :O. Miałem trochę zdziwko, bo byłem kilka dni wcześniej i też wyliczył taki, a teraz info, że w dzień który podpisywałem zmieniali oprocentowanie, a że byłem rano to jednak powinienem mieć niższy. Wychodzi prawie 1 punkt procentowy różnicy. Niby wystarczy tylko jeszcze jeden podpis i będzie ok.
@saji: Dziś podpisałem aneks, ale bujania się z nimi miałem przez ponad dwa miesiące. Trzy razy jeździłem podpisywać dokument o ryzyku bo co jeden analityk wymagał to drugi odrzucał jako błąd oddziału.