Wpis z mikrobloga

Hejka!

W ten weekend podsumowanie obecnych metod na wloty do innych krajów bez szczepienia i bez chodzenia na testy stacjonarnie.

Wszystko w zasadzie obraca się dookoła dwóch stron, więc gdybym jednak spadł (xD znowu) to zostawiam namiary:

Immuner.de -> darmowy test, generuje się na podstawie ankiety, brak kodu QR. Byłem na tym teście wracając z dominikany, byłem w niemczech, byłem w austrii i wszędzie przechodziło

testifly.de -> cena skoczyła od startu z 4E do 9E, ale jest kodzik -25% (TRAVELDEALZ25). Trzeba zrobić film jak sie robi test (nie weryfikują czy wtykacie patyk głęboko, czy go przenosicie w trakcie gdy się robi), a po zrobieniu dostajecie certyfikat z możliwością wrzucenia go do coronawarnapp -> a tam generuje sie kod QR ktory w kazdym czytniku wygląda jak covid pass. Korzystałem raz jak zesrany czytając o niemcach się naczytałem jak pilnują, a potem wszędzie wchodziłem na generowanym immunerku.

W polsce nie ma już żadnych obostrzeń, mam nadzieję, że tag pomógł tym którzy tej pomocy potrzebowali - po kolejnym wpisie zawieszam działalność i zostawiam jako informacje co robić żeby wlecieć do innych krajów :)

#100dnibezkwarantanny #koronawirus #szczepienia #wakacje
  • 25
@Rabusek: Z miesiąc temu leciałem na immunerze do Włoch i nikt nic nie sprawdzał... natomiast kelner w restauracji powiedział, że immuner nie przejdzie, albo włoski test albo nie wchodzisz do lokalu.
@Bonzo: niby jest że płatność, ale mi zpendingowało testy normalnie w profilu. Zawolam jak sie wygeneruja

Pokazuje 19$ ale bez placenia mi wyskoczyly jako pending w profilu