Wpis z mikrobloga

jakby kogoś kusiło kupić #krzeslo #krzeslobiurowe WAU2, to stanowczo odradzam. No chyba, ze lubicie siedzieć na zajebiście twardym krześle które boli po godzinie siedzenia w pozycji, która ciągle jest niewygodna. A jak chcecie odjechać lub podjechać do biurka, to kółka się blokują i albo rysujecie podłogę albo jedziecie skosem w inne miejsce. Sprzęt za 2200zł a gówno większe niż mój styrany fotel z ikea która ma już z 15 lat.
  • 15
@Daronk:

jak ja zoabczylem, ze ten WAU2 ma podobny ksztalt siedziska co #!$%@? to juz wiedzialem, ze moze byc tak samo #!$%@?, jest jeszcze jedna opinia na ceneo potwierdzajaca, ze uciska w nogi i twoj wpis mysle zamyka temat super foteli z siedziskiem siatkowym za 2k

ja juz dluzej nie dam rady fizycznie i psychicznie siedziec na #!$%@? i kupuje jakis uzywany fotel od profim, a tego cwela bede probowal opchnac
@Daronk:

na tragedia, jak teraz do Ciebie piszę to czuję tętno w lewej nodze, taki ucisk mam


ja tak samo, ale mnie to juz w ogole nogi #!$%@? nawet jak nie siedze na fotelu xD

tak, kupilem wlasnie profim veris net 111sfl z sensownym (poduszkowym?) siedziskiem na ktore nie znalazlem zadnych negatywow w necie wiec powinno byc ok, zobaczymy co z tego wyjdzie jak dojdzie

jest jeszcze accis pro ktory zbiera