Wpis z mikrobloga



@FinekPoker: a ja sobie naprawiam kserokopiarki, opylam czesci. przychodza zamowienia i ja pyk pyk do google ricoh parts catalog model filetype:pdf i ide z wkretakiem i wyciagam, albo naprawiam maszyny i jeb jeb ricoh field service manual do google i sobie dlubie tak dzien po dniu. i tak lubie, tak mi sie podoba. lubie grzebac w sprzetach ale bez rozumienia informatyki z doza elektroniki i mechaniki to nikt sobie nie poradzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@FinekPoker: Administracja- jak wszystko działa to wyjebongo przez cały czas. Jak się sypnie to wstajesz w nocy ew. siedzisz do rana.
Jak się sypie za dużo w firmie to ją zmieniasz albo kończysz zawałem ale to już ekstremum xD
Generalnie im bardziej niszowa technologia tym większa kasa. Za to w korpo zero odpowiedzialności, bo jak się dobrze ustawisz, to zawsze możesz zwalić winę na aplikację (jeśli jesteś od infra), lub na
znajomy tak kupil mieszkanie za gotowke w miescie wojewodzkim w rok


@kimikini: No tak było, po 20k na rękę z każdej roboty na 1/3 etatu wyciągał xD Scrum Masterzy nie są nawet wcale tak dobrze opłacani. Wbrew pozorom developerzy zarabiają lepiej.