Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu widzę, że mieszkanie z sauną z funkcją spania nadal nie znalazło nabywcy, a minęło kolejne 6 tygodni odkąd opublikowałem tamten wpis.

Co więcej, minęły dokładnie 103 dni odkąd opublikowałem pierwotny wpis gdy trafiłem na ofertę sprzedaży tego lokalu na otodom.

Tym razem doszedł home staging na zdjęciach, przynajmniej częściowy - pojawiła się kanapa, stolik i obowiązkowa taca z dzbankiem i dwoma kubkami. Jestem tylko zawiedziony brakiem luźno rzuconego koca na palecie, tzn. na łóżku - pan fliper chyba nie uważał do końca na szkoleniu #wiwn u Pana Orzechowskiego :| Jest w takim razie potencjał do ulepszenia zdjęć w przyszłym miesiącu.

Cena - chyba z uwagi na home staging plus umieszczenie zdjęć z paletą w dalszej kolejności (tym razem na głównej fotografii jest aneks kuchenny) - poszła lekko w górę - 265 000 zł (9 636 zł/m²), czyli notujemy wzrost o 6 tys (218 zł/m²) względem minionego miesiąca. Zobaczymy co będzie dalej ¯\_(ツ)_/¯ Jest to nadal oczywiście poniżej ceny sprzed 3.5 miesiąca o 25k zł (721 zł/m²)

#nieruchomosci #flipmieszkania #patodeweloperka #lodz #natropieflipperow #sauna #rynekwtorny
nalogowiec - W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu widzę, że mieszkanie z sauną z...

źródło: comment_1651855008bRlqYKO8MGzzX1SvHST9xl.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
i tak rzadko kto kupuje mieszkanie z łóżkiem po byłym właścicielu z zamiarem spania w nim.


@troglodyta_erudyta: huh? Pierwsze słyszę. Co najwyżej się kupuje nowy materac, ale ramę przeważnie zostawia.
  • Odpowiedz
Gorzej z tą saunosypialnią z widokiem na salon, ale też można coś z tym zrobić - postawić ściankę zamiast tych przeszkleń i zrobić drzwi do sypialni od strony przedpokoju. Bardzo możliwe, że pewnie tak było w oryginale, ale ktoś przesadził z unowocześnianiem wielkiej płyty.


@troglodyta_erudyta: Każdy marzy o ślepej sypialni. Na co komu okna?
  • Odpowiedz
@nalogowiec: Jakie to co ma układ? Tam dosłownie jest jeden pokój i osobna kuchnia, czy flipper coś grubiej #!$%@?ł?

Z tych zdjęć nic nie wynika poza tym, że ktoś kupił łazienkę z katalogu Ikea i zrobił saunę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filipterka25: w sumie z tą sauno-sypialnia nie jest najgorzej. Klimatyzacja albo ogrzewanie samego lozka bez pokoju wychodzi taniej. Gorzej jak ktoś ma tylko wzdęcia i wentylacja nie nadąży ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@nalogowiec: absolutnie nie dyskutuję z ceną mieszkania, ale gdybym miał popracować w tym mieście (rok, dwa, a już miałem takie wyjazdy służbowe) i wynajmować to ta kawalerka jest spoko :) np w Krakowie miałem kawalerkę, ale do spania służyła kanapa na której się normalnie siedzi przed tv, a balkonu nie było. Tu jest i "balkon" i osobne łóżko do spania. Wiadomo, że 2+2 tam nie zamieszka.
  • Odpowiedz