Wpis z mikrobloga

Ostatnie zdjęcie mej ukochanej suczki. 14 lat razem. Było już wiadomo, że przyjdzie ten czas... ale nie da się na to przygotować. Wieczorem nie dokończyła jedzenia... Rano zaczęła się dusić i trzeba było już podjąć decyzję, czy przedłużać jej życie o dzień czy dwa... czy dać odejść. Nie mogę się pozbierać, a to już dwa dni. Kochajcie swoje pieski. #pies #psy #pokazpsa #feels
GoplanaLodz - Ostatnie zdjęcie mej ukochanej suczki. 14 lat razem. Było już wiadomo, ...

źródło: comment_1651907541CFO9X9SkrrNReBLtDPF27G.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • 2
@Miska-ryzu oddaje się u weta na spalenie właśnie z innymi odpadami. Można sobie sprochować, ale no tą kasę wydam na inne cztery łapy. Poza tym mieć urne z prochami psa, to trochę dziwna sprawa.

@Kozaq11 współczuję wam bardzo. Trzymaj się i pamiętaj o swoim kochanym piesku

@Tapirro właśnie to był ten pierwszy raz w życiu, gdy odmówiła. Nie mogę o tym myśleć, bo zanoszę się od razu na płacz (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GoplanaLodz: mój przyjaciel ma psa który ma 12 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wyobrażam sobie jak on odejdzie (,)
A twoja psina na pewno sobie chasa po łąkach gdzie są rzucane piłki, i jedzenia jest pod dostatkiem. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: My pożegnaliśmy pare miesiecy temu kolezanke, którą sila i w sumie wbrew prawu UE wyrwalismy z bezdomnosci w Czarnogorze. Miala dopiero roczek, wszystko w sumie zaczynalo sie ukladac i w trakcie kastracji zatrzymalo sie serce. Do dzisiaj jak o tym pomysle to trzesie mi sie broda, a kilka dni po tym incydencie to byla istna histeria, az odpuscilem prace bo nie moglem sie pozbierac... Trzymaj sie, miala na pewno super
walzky - @GoplanaLodz: My pożegnaliśmy pare miesiecy temu kolezanke, którą sila i w s...

źródło: comment_1651968517OKRDVyTmpl8SAqv4jNZPhy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz