Wpis z mikrobloga

Cześć, mirki
Sporo osób pisze do mnie ze swoimi doświadczeniami z psychodelikami. Widzę również, że najwięcej emocji zawsze budzi u udzi kiedy mogą poczytać jakie efekty udało się uzyskać innym. Postanowiłem wydzielić przestrzeń na blogu gdzie będe publikował relacje ludzi, którzy będa chcieli podzielić się z innymi swoim doświadczeniem oraz efektami jakie uzyskali. Jeśli ktoś z was byłby chętny, również zapraszam. Więcej info tutaj https://terapianowoczesna.pl/jak-dzialaja-psychodeliki/

#depresja #wygryw #psychologia #psychodeliki #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobisty
terapianowoczesnaPL - Cześć, mirki
Sporo osób pisze do mnie ze swoimi doświadczeniam...

źródło: comment_1651927370j8MIFVIcz0LE95jscrt9fB.jpg

Pobierz
  • 8
@terapianowoczesnaPL: Ale zdajesz sobie sprawę że takie anegdotyczne dowody na skuteczność różnych substancji zazwyczaj są bezużyteczne niestety? W internecie znajdziesz np mase dowodów że "herbata leczy raka" i ludzie będą opisywać że to dzięki temu. Oczywiście podałem tutaj przejaskrawiony przykład.

Chodzi mi o to, że niestety w większosci przypadków ludzie są po prostu nieobiektywni, i tak jak to jest z olejkami cbd, okaże się po tych historiach że psychodeliki są lekarstwem
@terapianowoczesnaPL: Zmieniły u mnie sposób postrzegania rzeczywistości, tak że jestem bardziej zdystansowany do tego co dzieje się wokół i co myślę, bo wiem, że to czego doświadczamy na codzień to tylko jedna z nieskończenie wielu wersji rzeczywistości, a sposób w który odbieramy świat na codzień to tylko wynik niesamowitej liczby losowych zdarzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mitnick94: ale tak jest absolutnie ze wszystkim. polecam książke "Pułapki myślenia" o błedach poznawczych. zasadniczo wiekszosc rzeczy, jakie myślimy o sobie, przyczynach i skutkach naszych działań jest efektem błędów poznawczych. nie zmienia to faktu, że jesteśmy ludźmi i musimy z tym żyć. Moim planem jest publikowanie historii które WEDŁUG MNIE nie będą zachęcały do brania ich "na pałe" a w sposób odpowiedzialny i przemyślany (patrz reszta artykułów na blogu). Liczę, że