Wpis z mikrobloga

#tvsat #dekoder #tuner
Kiedyś miałem TV-SAT analog - ale tuner mówi że...pusto XD
No okej, nic nie znalazł.

mamy coś takiego jak instalacja azard (coś ala jedna instalacja i satelita z gniazdka) , mam jeden kabelek (do każdego mieszkania) gdzie podobno na 1 kablu jest HotBird + Astra.

Teraz mnie ciekawi, jako nowy STB sobie kupić do oglądania satelity, czym warto się zainteresować.
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaluHeHe: Analogowo telewizji satelitarnej w Europie już się nie nadaje, dlatego nic nie znalazło.

Na jakiego typu kanałach Ci zależy? Tylko polskojęzyczne czy też zagraniczne? Jakaś konkretna tematyka kanałów?
@mp107: polskie plus zagraniczne, głównie muzyka, niech wideoklipy lecą.
Ale czemu nie jakieś filmowe.
TV mam analogowy (podłączony do konsoli i nadal dobry, tylko 2 kondensatory się wymienia i działa dalej, LCD Samsung 45" i zwykle leciałem po IP-TV - stary telefon robi za router - ale ~200mbps jest w T-Mobile) bo Netia oferuje k... tylko 4mbps...(i ale za 15zł cene spuścili śmieszki pie..ne do grania w gry na konsoli zawsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaluHeHe: Na satelicie nawet podstawowe kanały typu TVP 1, Polsat, TVN są kodowane i dlatego też bez opłaty nie odbierzesz tą metodą. Oprócz abonamentów można taką usługę wykupić też w formie prepaid, np. na miesiąc.

Jeśli chodzi o kanały muzyczne to jest kilkanaście polskojęzycznych kanałów nadawanych w formie niekodowanej.

Jeśli chodzi o wybór STB to to zależy od potrzeb.

Jeśli masz trochę smykałki do informatyki i jesteś w stanie wydać te