Wpis z mikrobloga

Dzisiaj (przed 11tą) zdałem teorie na kat. A, ucieszony wyszedłem z sali wracam do domu i jakoś mnie naszło sprawdzić status nr. PKK w info-carze i nic się tam nie zmieniło a według egzaminatora "wszystko od razu idzie w system". Stąd moje pytanie do osób które niedawno zdawały, może pamiętają: Czy tak ma być? Zmieni się to w poniedziałek czy jak oni działają? Chciałbym się zgłosić do OSK ale na to wygląda że mój numer jest zajęty w tej chili przez WORD ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#prawojazdy #infocar #motocykle
Morcin14 - Dzisiaj (przed 11tą) zdałem teorie na kat. A, ucieszony wyszedłem z sali w...

źródło: comment_165194403055t6NIZyJ88BGBEjMkx4PQ.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Morcin14: jaki jest sens zdawania teorii innego dnia niż praktyki? Czemu tego ludzie nie ogarniają od razu ? Może jestem starej daty ale prawko zdawało się jednego dnia i albo je zdobyłeś albo od razu umawiałes się na drugi termin że zniżką albo na teorię albo na praktykę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: To tylko teoria ale dziękuję
@telemach20: Jakoś nawet nie myślałem o tym, na rękę jest mi rozłożyć to na etapy
@Mjut93: Na stronie był do kupienia pakiet teoria + praktyka tylko nwm o co w tym chodzi czy faktycznie jednego dnia czy zwyczajnie za jednym razem można opłacić oba
  • Odpowiedz
jaki jest sens zdawania teorii innego dnia niż praktyki? Czemu tego ludzie nie ogarniają od razu ?


@telemach20: aktualnie można zdawać teorię przed zapisem do OSK, a co za tym idzie nie trzeba przechodzić części teoretycznej w OSK i dzięki temu w niektórych ośrodkach mniej płaci się za kurs na którym masz same jazdy
  • Odpowiedz