Wpis z mikrobloga

Dziś młody gniewny z audi, pozbawiłby życia 5 osób, zabił "tylko" jedną. Kuzynka wsiadając do samochodu, zaparkowanego pod cmentarzem w wyznaczonym do tego miejscu, pchnęła dzieci do środka i sama odskoczyła, niestety jej babcia nie miała takiego refleksu i poniosła śmierć na miejscu.

Z tego co się dowiedziałem, młody chłopak w starej malyszówce wyprzedzał 3 auta na łuku, widząc samochód naprzeciwko zbyt gwałtownie chciał wrócić na swój pas, zawadził wyprzedzany pojazd, wyrzuciło go na chodnik przy którym były zaparkowane samochody.
#wypadek #polskiedrogi #szybkoalebezpiecznie No nie do końca.
Popularny_mis - Dziś młody gniewny z audi, pozbawiłby życia 5 osób, zabił "tylko" jed...

źródło: comment_1651953034hzywSzj1HaTiIONJsFn79U.jpg

Pobierz
  • 48
Ciekawy jestem twojej miny i samopoczucia kiedy jeżdżący szypko i bespiecznie odjepie ci kogoś z rodziny.


@TestoSynth: Tak tak, na pewno samosąd, co nie wykopku? Jak tam, widły i pochodnie robaka polaka już przygotowane na lincze?
Ciekaw jestem, jak ci wyskoczy jakiś łoś czy inne gówno przed maskę i wywalisz komuś na czołówkę bo się obsrasz, a akurat źle ocenisz "bezpieczną prędkość" i zabijesz kogoś w aucie z drugiej strony (
Ciekaw jestem, jak ci wyskoczy jakiś łoś czy inne gówno przed maskę i wywalisz komuś na czołówkę bo się obsrasz, a akurat źle ocenisz "bezpieczną prędkość" i zabijesz kogoś w aucie z drugiej strony ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


@tellet: co ma łoś do wyprzedzania 3 aut na łuku? Jedynego łosia to widzę, który pisze taki wysryw xD

Jak już będziesz