Wpis z mikrobloga

@jestemtunew: no bo robiony jest post w ten sposob ze sugeruje wlasnie taki transport. Obaj to wiemy wiec nie wiem po co zadajesz tak głupie pytanie.
A od mojego awatara to sie odstosunkuj bo ja twój awatar przywołuje w konwersacji ponieważ w zasadzie ma on znaczenie w świetle tego co robisz. Mój nie zbyt.
  • Odpowiedz
@Mexii: No i odczyta, że gdzieś w Polsce 3 dni temu na drodze szybkiego ruchu jechał sobie czołg(siewnik :D ) na lawecie. I co mu to da? Mógł jechać do Kijowa, Rzeszowa a może i pod Białoruś. Już nie popadajmy w paranoje, jakby chcieli coś ukrywać to by było pod plandekami itp. a widzę, że w Polsce nikt się nie kryje i wszystko co jedzie jest odkryte w godzinach szczytu (widocznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestemtunew: uuu stary, jak wiozą siewniki to już nie przelewki. Co oni chcą tym ciągnąć, skoro traktory radziły sobie z czołgami? Samoloty? Śmigłowce?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Meta dane, mówi to Panu coś?


@Mexii: taki z ciebie znawca to powiedz co wyczytałeś z tych "meta danych" (pisze się metadane), a nie rzucasz losowymi hasełkami których nie rozumiesz
  • Odpowiedz
@jestemtunew: przeciez gosciu cie nie wyzwal. Zato ty wyzwales go. slaby nie udany zart. Udany by byl jakbys nie czepial sie ludzi za to ze go nie zrozumieli. Toksyczny typ osobowości masz. XD
  • Odpowiedz
@jestemtunew

Już się nie zesraj,dodajesz jakieś zdjęcie gdzie coś jedzie i tagujesz wojna i Ukraina.Srasz się do piszących tobie. Dla mnie na pierwszy rzut oka jechał sprzęt wojskowy, i dla Rusków to informacja że jedzie sprzęt do zbierania plonów. A po zdjęciach z pola walki widać że niszcza i takie rzeczy żeby Ukraińców od jedzenia odciąć.
  • Odpowiedz
to ze sugeruje nie znaczy ze tak jest. Najlepiej to powyzywac choc #!$%@? widac.


@jestemtunew: Jestes jak te typy co biora zdjecie ledwo co powstalego plodu psa i pytaja konserw, czy sadza ze to jest czlowiek, a gdy konserwy odpowiadaja ze tak, to oni wyjezdzaja:

haha, ale debil, to pies!!
  • Odpowiedz
@nomadicgoogler: chlopie zejdz na ziemię xD juz pomijajac fakt ze post to troll, to ludzie wy się czujecie jacys wazni ze napiszcie taki komentarz? Bo ja to powazny człowiek jak kogos upomne to tak jakbym pracował w wywiadzie xD chlopie jakby wojsko chciało zrobic jakis transport po cichu to by zrobiło i zdjecie czolgu na lawecie wrzucone na wykop niczego nie zmieni xD
  • Odpowiedz