Wpis z mikrobloga

Śmiałem się. O jak się śmiałem zawsze z tych waszych kolorowych pigułek i świętego tagu #przegryw

Teraz pytanie to czy wy macie rację, czy to przez czytanie tego szamba internetu uwierzyłem w wasze teorie. Szybka historia. W #pracbaza był nowy gościu, trochę jakbyście to określili Failed Normie. Cofnięta szczęka w #!$%@?, oczy ofiary i pozowanie na dynamiczniaka cytatami z Chłopaków z Baraków. Po dwóch miesiącach powiedział mi, że typiara X i Y to fajne dupy i ciekawe jak się ruchają bo X pewnie lubi w niemieckim mundurze. X i Y to moje bardzo dobre koleżanki i coś tam śmiejąc się z tego co #!$%@?ł ten nowy to wspomniałem im co powiedział, że o nich fantazjuje. O #!$%@? Anony co się #!$%@?ło. X i Y nie powiedziały mu, że wiedzą, ale tak gnoiły typa, że odszedł po miesiącu. Dostawał zjeby za wszystko, ciągle najgorsza robota, wspólna praca w totalnej ciszy.

#!$%@?, niby zasłużył. Ale w tym samym czasie nic nie broni mężatce X flirtować i dogadywać ze mną szczegóły pozycji seksualnych jakie byłyby dla nas dobre. Zaręczona Y lubi macanki i ciągle tłumaczy żeby nie iść za daleko bo sumienie (xD). Nawet #!$%@? nie jestem Chadem od czterech lat bo się zaniedbałem fizycznie (mental Alfa stada i agresywnego Seby pozostał). Wierzę wam. Niech wam święty tag świeci. Szkoda mi tamtego typa. Pic prawie related. Nie będę się już śmiał bo zrozumiałem.
źródło: comment_1652037569Y1gtVMogh4F039Wt7MG0IV.jpg
  • 13
Tyy, wyobraź sobie że ten przegryw o was fantazjuje, czaisz? Ja #!$%@?ęę xD


@Sebastian_II_Mordeczka: no właśnie. Sam dorobiłeś narrację. Pracuję z facetami i spotkało mnie dużo niewybrednych żartów, ale w tej sytuacji, to Ty #!$%@?łes xD nie raz się śmieję np. z kierasa, ale każdy wie, że to żart i nikt mu nie powtarza xD teraz to Ty byłeś za to odpowiedzialny, bo sam głupi żart nie jest powodem, jak się
X pewnie lubi w niemieckim mundurze.


@Sebastian_II_Mordeczka: jeszcze jedno xD w powyższym stwierdzeniu nie chodzi o seks tylko, że X jest jebnięta i zachowuje się jak gestapowiec, co zresztą się potwierdziło jak go gnębiła, ale jak nie złapałeś za pierwszym razem, to nie mam dobrych informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)