Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek: ale wizerunkowo to tragicznie wyglada, ze jakies obce osoby w naszym kraju robia dym.

Podpisalismy konwencje wiedeńska i skoro nie respektujemy jej postanowień to jakim prawem wymagamy przestrzegania czegokolwiek przez Ruskich?
  • Odpowiedz
@Reezu: Tak, ale jakim prawem w tym momencie mozemy byc oburzeni tym, ze oni nie respektują?

My tez nie respektujemy. Chodzi o to, ze jak wymagasz od kogos by respektował prawo nie mozesz go sam łamać reguł na które sie zgodzileś.
  • Odpowiedz
My tez nie respektujemy.


@gg_jap: Dlaczego niby nie? To ichni ambasador się #!$%@?ł na środek manifestacji Ukraińców, a zabezpieczenie takiej osoby, która włazi w środek manifestacji jest niemożliwa.

Zresztą, po co on się tam w ogóle #!$%@?ł?
  • Odpowiedz
@Reezu: ochrone ambasadorowi w danym kraju zapewnia kraj w ktorym jest, dlatego np przed konsulatem Rosji stoi policja, a nie najemnicy wagnera.

Z tego co wiem pojechal na cmentarz zlozyc chold zolnierzom. Dlatego się tam #!$%@?.

Ale twoja argumentacja jest taka jakbym poszedl na mecz i dostal #!$%@? od kibola za koszulke w zlych barwach to jest moja wina, bo nie powiniem sie tam #!$%@?. Na szczescie zyjemy w panstwie gdzie
  • Odpowiedz
@gg_jap: Twoja argumentacja jest z kolei: piłkarz zagrał ręką, więc drużyna przeciwna ma prawo sfaulować od tyłu wślizgiem na nogi, bo skoro jedna drużyna nie respektuje zasad gry, to czemu wymaga przestrzegania czegokolwiek xD
  • Odpowiedz
@evilman_: ale to wlasnie jest odwrotnie jak napisales. Moja podjescie jest takie, ze jak jedna strona nie tryzma sie regul to nie znaczy, ze druga tez moze.

Wlasnie nawet nie powinna. Bo jak mozna krzyczec, ze ktos fauluje jak sie samemu fauluje i nie przestrzega zasad podpisujac jakies traktaty. Wtedy mamy calkowity brak zasad i jest dzicz wygrywa najsilnieszy, ale nikt nie moze miec pretensji, ze zasady sa nieprzestrzegane, bo jako
  • Odpowiedz
@gg_jap: No nie znaczy i nasze MSZ jednoznacznie wypowiedziało się, że taka sytuacja nie powinna była mieć miejsca.

Podpisalismy konwencje wiedeńska i skoro nie respektujemy jej postanowień to jakim prawem wymagamy przestrzegania czegokolwiek przez Ruskich?


Sam tak napisałeś przecież
  • Odpowiedz
no właśnie i zachowując się jak oni równamy w dół i sami się stajemy takim motłochem


@gg_jap: Chlip, chlip. Bu.

Mieliśmy w podstawówce takiego Sebka-zawadiakę, co to kanapki ukradł, do zupy napluł. Perswazje grona pedagogicznego i wychowawcze pogadanki niewiele dawały.

Wiesz co pomogło? Klasowy srogi #!$%@? po lekcjach.
  • Odpowiedz
ruski dostał farbą, a nasz w odwecie dostanie kwasem i pewnie bedzie kilka '' przypadkowych " smiertelnych wypadków polskich obywateli. nie wiem z czego tu sie cieszyć.


@WiesniakzPowolania: Z niczego, ponieważ naszych od tygodni nie powinno być w Rosji. To, że PiS jak zwykle miał to w dupie i nie zarządził ewakuacji to inna para kaloszy.
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: nasi już kilka tygodni temu nie mogli opuścić ambasady, bo złośliwie wykonano głębokie wykopy na ulicach przed bramami wyjazdowymi, oraz stawiano pojazdy typu śmieciarki, zastawiające ulice dojazdowe
  • Odpowiedz