Wpis z mikrobloga

No nie litosci, już sie zaczyna lament, olaboga za oblanie ambasadora usuną polskie miejsca pamieci w Rosji.
Po pierwsze miejsca pamieci usunac mogliby już za usuwanie pomników Armii Czerwonej.
Tylko jest kłopot bo nasze miejsca pamieci w ZSRR to głownie groby, a nie pomniki. Wizerunkowo im sie to nie opłaca.
A jak już są pomniki to typu braterstwo radziecko-polskie a tych przecież nie ruszą.
Rzeczy typu tablica w miejscu pomordowanych przez NKWD już Rosjaniei tak usuwaja i była taki przypadek rok czy 2 temu, wiec nie trzeba im kolejnego pretekstu.
Pozostaja jeszcze jakieś nieliczne ulic Kościuszki czy tam kogoś. Tyle, że to drobnostki.

#rosja #ukraina
  • 9
@szurszur: tu nikt nie lamentuje nad pomnikami gosciu, tylko nad tym, że żyjemy w cywilizowanym kraju (na tyle ile pis pozwala, zart ) w przeciwieństwie do ruskich i ukrainców. i chcemy, żeby tak zostało. nie potrzebny jest nam taki wschodni folklor. jeśli tego nie rozumiesz, to mentalnie w głowie masz wschód. pomijam oczywiście pijar jaki idzie w świat dla Polski bo to oczywiście jest bardzo naganne i nie potrzebnie naraża naszych
@vismaiorr: No jednak lamentowali, bo ja sie do konkretnego wpisu odnosze gdzie taka argumentacja była.
Reszta tego co piszesz to bęłkot nie pasujacy do tego co pisałem - wrecz przeciwnie o szkodliwosci ewentualnego incydentuna uroczystosciach pisąłem już z tydzień temu .Tak wiec nie ten adres kolego z pouczeniami do tego w tak prostackim tonie.
@szurszur: nie widze żebyś się od czegoś odnosił, gdzie jest odnośnik ?. widze masz delikatne uszy kolego, skoro cie mentalny wschód zabolał, a może prawda w oczy kole ?. próbujesz odwrócić kota ogonem i to w dość głupi sposób. jak bym widział ruską propagande. mh,, a nie czekaj to tym razem ukrainska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vismaiorr: Bo nie chciało mi sie dawąc odnosnika - ale opisąłem dokłądnie o co mi chodzi, wiec nie wiem na jakiej podstawie napisąłeś, że odnosze sie do czegoś innego? W jaki sposób odwracam kota ogonem? To Ty piszesz nie na temat przypisujac mi poglady jakich nie prezentowałem. Po raz kolejny piszę - tego incydentu nie powinno być, ktos zawinił i trzeba wyciagnac wnioski. Osoby polewajace farba musza mieć sprawny karne, sprawa
@szurszur: uuu może wiele razy kłamałeś kłamczuszku, nie podumałeś ?. twój obecny pierwszy wpis jest delikatnie mówiąc nie trafiony i wprowadza w błąd, bo zakładasz że chodzi w tym o coś zupełnie innego niż jest w rzeczywistości. miłego dnia i dobrej kawusi zycze ( ͡° ͜ʖ ͡°) do reszty sie nie odnosze bo to odwracanie kota ogonem.
No nie litosci, już sie zaczyna lament, olaboga za oblanie ambasadora usuną polskie miejsca pamieci w Rosji.


@szurszur: srał pies jakies miejsca pamieci, teraz maja pretekst do tego, zeby zamknac ambasade rosji w PL, a nas nie zaprosic do rozmow pokojowych. Im własnie o to chodzilo, zeby miec kolejny powod; zupełny przypadek ze Andriejew poszedł pod pomnik prawie bez obstawy, co nie?
twój obecny pierwszy wpis jest delikatnie mówiąc nie trafiony i wprowadza w błąd, bo zakładasz że chodzi w tym o coś zupełnie innego niż jest w rzeczywistości


@vismaiorr: Jest trafiony. Odnosiłem sie dokładnie do tego co napisałem.
tak brzmiał ten komentarz:

Wcale bym się nie zdziwił, jak Rosjanie teraz zniszczą wszystkie Polskie miejsca pamięci narodowej w Rosji, albo nasi dyplomaci dostaną dziwnego "zawału". A potem będzie kwik wykopków jak oni mogli