Wpis z mikrobloga

Cześć wykop! Napisałem i wydałem własnym sumptem książkę Mam świadomość, że promowanie tego typu rzeczy nie jest zbyt często dobrze tutaj widziane (piniondze zarabiajo!) ale jednak wielu z Was obserwuje moje posty i równie dużo wykopuje regularnie na główną, dlatego pomyślałem, że może Was temat zainteresuje.

Jeśli nie macie nic przeciwko powiem kilka słów co to za książka i dla kogo. Jest to książka, której właśnie wystartowała przedsprzedaż (podobnie jak sakw rowerowych, które tez wypuściłem :D) i która jest takim zwieńczeniem 10 lat istnienia mojego bloga i kanału Kołem Się Toczy.

Pełne info o książce jak coś jest tutaj https://rowertojestswiat.pl/

Książka ta jest dla wszystkich miłośników dwóch kółek – zarówno tych jeżdżących okazjonalnie, jak i mających na koncie tysiące przejechanych kilometrów. Znajdziecie w niej masę porad, informacji praktycznych i podróżniczych doświadczeń, a także aż 35 kompleksowo opracowanych tras po Polsce i blisko naszych granic. Masa świetnych miejsc, dokładnych lokalizacji, interaktywnych map, sprawdzonych noclegów, miejsc biwakowych, ślady gpx, kml i absolutnie wszystko co trzeba aby szybko i sprawnie zorganizować sobie wyjazd - czy to jednodniowy, weekendowy czy kilkudniowy.

Wszystkie trasy przetestowałem, często zbaczam z oficjalnych szlaków, często też omijam fragmenty nieatrakcyjne, którymi zostały pociągnięte oficjalne szlaki, aby odwiedzić coś ekstra w okolicy. Także bez obaw - to nie jest wyliczanka znanych tras w stylu "Green Velo", a autorskie wycieczki, które co prawda czasem korzystają z tych oficjalnych szlaków, ale równie często bazując na swoich wyjazdach od nich odbijają.

Wiele tras jest również pętlami, w dodatku startuje z głównych miast na wypadek jakby ktoś chciał dojechać pociągiem, albo nawet nie zabierał swojego roweru, tylko szukał w okolicznej wypożyczalni. Zresztą zobaczcie na wspomnianej stronie https://rowertojestswiat.pl/ przykładową trasę.

A kto zainteresowany sakwami rowerowymi "Kołem Się Toczy x Crosso" to również zachęcam, choć muszę przyznać, że cały majowy nakład już prawie poszedł jak macie jakieś pytania - walcie śmiało!

#kolemsietoczy
czarek69 - Cześć wykop! Napisałem i wydałem własnym sumptem książkę Mam świadomość, ż...

źródło: comment_1652118013Xtduya7kHBhUo7ueg9FS28.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • 3
@czarek69 lubię cię oglądać, szanuję za warsztat, pracę i trud w realizację nagrań, ale już wczoraj wrzucałes filmik z jury który fajnie się przyjął na głównej i tam była kilkukrotna wzmianka o twojej książce. Nie przesadzaj z ilością promocji bo robi się to troszki nagabujace. Pozdrawiam i życzę sukcesów sprzedażowych.
  • Odpowiedz
@kynx: dzięki! W filmie była informacja to prawda, choć mało kto go oglądał (dzięki, że akurat Ty oglądałeś). Wiele osób jednak śledzi tylko wykop i nie ma czasu ani chęci oglądać 16-min filmu z Jury. Dzięki za zrozumienie, obiecuję nie wrzucać tutaj nic o książce przez najbliższy czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 9
@czarek69 dziwne że oglądało tak mało bo szczerze powiedziawszy twoje materiały wyczekuje z niecierpliwością. Miałem ci zasugerować jakaś współpracę na rozkręcenie kanału np. z moimi ulubieńcami wędrownymi motylami ale patrzę że ty masz praktycznie 2x ślubów więcej od nich XD
Powodzenia i nie zatrzymuj się.
Ps. A co do filmów to jakbym miał coś podpowiedzieć to świetnym pomysłem byłoby wrzucanie krótkiej mapy z odcinka który pokonujesz danego dnia, bo czasami jak nie
  • Odpowiedz
@kynx: wypraszam sobie, mam tyle samo ślubów co oni :D
dzieki za miłe słowa i sugestie. Zazwyczaj wrzucam takie mapy, faktycznie teraz zapomniałem :)
  • Odpowiedz
  • 4
@czarek69 coś tam oglądałem na YouTube i ogólnie fajnie, ale jeśli tak promujesz jazdę na rowerze to zacznij jeździć w kasku.
Daj przykład innym może komuś i sobie uratujesz życie kiedyśml.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czarek69:
Mam nadzieję,że dostanę ją na urodziny, jestem bardzo ciekaw Twojej książki. A tak przy okazji bardzo podoba mi się Twoja forma zarabiania na podróżach, nigdy nie poczułem, że chcesz mnie naciągnąć swoim kiepskiej jakości towarem, lecz wręcz przeciwnie. Bardzo jestem ciekaw, co zaserwujesz nam przyszłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz