Wpis z mikrobloga

Całe moje życie zostało źle przeze mnie poprowadzone ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1. Jak byłem młody - hoho no dobrze wszystko ale liczą się tylko pieniądze
2. Jak byłem na studiach - chopie ale one patrzą na pieniądze, żebyś miał ustawionych starych, muskulaturę, zajebisty samochód, dużo znajomych
3. A teraz jak mam 31lvl - miras słuchaj ale jak ty liczysz pieniądze to nigdy kobiety nie znajdziesz, liczy się tylko wygląd i oczytanie, można mieć małe zarobki i mieć top tier #rozowypasek


Kiedyś gdy dostawałem ok 700zł miesięcznie, i to miało wystarczyć na wynajem pokoju plus utrzymanie plus książki i duperele, a koledzy potrafili 200zł na jedno wyjście do klubu tracić- punkt 1 lub 2

Teraz gdy podbijam do poziomu 30k PLN miesięcznie - punkt 3 czyli

Ja prdl miras o huk ci chodzi z tymi pieniędzmi, NIGDY NIE ZNAJDZIESZ KOBIETY Z TAKIM PODEJŚCIEM DO ŻYCIA


No wyżaliłem się tej (,)

Ale zero par na #tinder to skrajnie bolesny #blackpill bo widać że z wyglądu, dla kobiet, jestem gorszy od gówna

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #ciezkierozkminy
smutny_login - Całe moje życie zostało źle przeze mnie poprowadzone ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1....

źródło: comment_1652160172keDR1oFzQ2ii2wLIlrJo6D.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@smutny_login: #!$%@? masz, a nie 30k. Jakbyś miał 30k to byś potrafił ogarnąć wygląd na tyle, żeby było git. Z takimi pieniędzmi otwiera się wiele furtek takich jak operacje, z których możesz skorzystać.

Poza tym jak wyciągasz wnioski z wykopu to xD
  • Odpowiedz
Takie mam wnioski z wczorajszego postowania na wypoku, i komentarzy


@smutny_login: xDDDDDD

Wy serio bierzecie takie posty na wykopie na serio? Przecież jakieś 80% użytkowników tego portalu to przegrywy z piwnicy albo jakieś toksyczne oszołomy bez życia. Ludzie tutaj tworzą sobie jakieś urojone, wyimaginowane światy w swoich głowach i nimi żyją xD
Na wykop się wchodzi tylko dla:
- memów
- zabicia czasu
- szybki przegląd wiadomości w jednym miejscu
-
  • Odpowiedz
Wy serio bierzecie takie posty na wykopie na serio?


@Fanatyk_Wedkarstwa: nawet jeśli masz rację, a ja powinienem "uderzyć pięścią w stół i samemu wiedzieć co trzeba" to nie zmienia to meritum - źle poprowadziłem swoje życie i już jest za późno na poprawę sytuacji( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smutny_login: a nikt ci nie powiedział, że różowych sie szuka na tinderze jak sie ma wygląd a jak się go nie ma to się nie szuka w internecie?
  • Odpowiedz
@markhausen: Jak to nie liczy się pieniądz? Rodzice nie dawali ci kieszonkowego? Nie pracowałeś w wieku 18/19 lat? Przecież taka lambada z liceum woli typa 30+ który ma auto, mieszkanie i żonę z dzieckiem.
  • Odpowiedz
@EastWestEast: Kocham, jak mi się mówi że ta szczenięca miłość z lat nastoletnich to jest nic fajnego bo się jest niedojrzałym. To zostanie czarodziejem bez doświadczenia by przejść do "poważnych związków" jest niby lepsze?
Ta nie każdy koleś który wyszalał się w młodośći ma później zajebiste życie ale nie widziałem by byli samobójczymi depresyjnymi wrakami, bo zawsze mają dobre wspomnienia, nawet jeśli porównywanie ich do życia teraz jest bolesne.
  • Odpowiedz