Wpis z mikrobloga

@Minieri: @przepiorka:
Firma junak jest polską firmą. A dokładniej nazwa została kupiona przez polską firmę Ale coś tam.
W ogóle prawa do nazwy przechodziły z rąk do rąk.
Pod koniec lat 90 była jedną z największych reaktywacji junaka pewien gość ściągał hyosungi ga/gv 250 i sprzedawał pod nazwą junak milenium.
Był to chopper który kręcił się do 12 tys obr.
Oczywiście że firma szybko upadła.
Przed 2010 rokiem obecny właściciel
@conejo89: Każdemu kto coś takiego do mnie pisze zawsze odpowiadam - napisz do mnie normalnie że się mylę, nawet mnie obraź kiedy masz rację, ale nie uciekaj się do "zostań przy golgifach" bo to mega słabe i w sumie świadczy gorzej o Tobie niż o mnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mpetrumnigrum: a właśnie że nie,zipp miał lepsze jakościowo sprzęty, już w 2010 brali od loncina. Słyszałem od Kamila z Fotomotoblog że goście od rometa nie mogli wyjść z podziwu że Zipp sprzedaje motocykle w takich cenach, więc w zeszłym roku Romet wykupił Zippa i podczas gdy Zipp sprzedawał jeszcze pod własną marką sprzęt , Scrambler kosztował ~8k , tak teraz Zipp/Romet jest po 13k xD mam świadomość ogólnych podwyżek,ale nie aż
Pod koniec lat 90 była jedną z największych reaktywacji junaka pewien gość ściągał hyosungi ga/gv 250 i sprzedawał pod nazwą junak milenium.

Był to chopper który kręcił się do 12 tys obr.

Oczywiście że firma szybko upadła.


@mpetrumnigrum: o widzisz, a o tym nie miałem pojęcia. Jako posiadacz hyosunga 125cc powiem wprost - w tej klasie jest to praktycznie najlepsza maszyna, porównywalna z Shadow czy intruderem, i lepsza od wielu innych.
wkrk - > Pod koniec lat 90 była jedną z największych reaktywacji junaka pewien gość ś...

źródło: comment_1652259666Tfi33NNbZiIoOBaEFSvDC4.jpg

Pobierz