Wpis z mikrobloga

@zibizz1: to juz zalezy od twoich preferencji, ioniq jest bardzo wydajny ale i bardzo niski, eniro i mg to male suvy. Ja osobiscie zbieram na eniro przez stosunek cena mozliwosci + bagaznik i wysokosc siedzenia.
@jasonfly: @wrzesien: @MarcinDerk: @kobieteczka:
Raczej chciałbym żeby było przez aplikacje.
A jest w którymś integracja z kalendarzem google albo powiadomienie?

Obecnie mam np 15 eventów tygodniowo w kalendarzu, telefon wibruje, wsiadam do auta i ruszam. Czy jest opcja powiadomienia, zawibrowania telefonu np 10 minut po tym auto zacznie przygotowywać się do jazdy, albo gdy staruje przygotowanie? Wtedy bym wiedział że za chwile musze sie zbierać. Zależy mi na
@jasonfly: No to pisałem, iż czasem nie ma apki - zresztą ktoś tam wspomniał, że trojaczki zupełnie tego nie mają. ZSEV jest dostępny w Polsce? Widziałem je tylko w UK i Irlandii.
@jasonfly: @wrzesien:
Dla potomnych
VW- bardzo rozbudowane ustawienia tej funkcji (z auta), brak powiadomień. W aplikacji na żądanie. Jeśli jakiś schedule departure jest aktywny to bateria może się nie ładować po podłączeniu na trasie, jest przycisk przy porcie ładowania który to zmienia. Maksymalnie 3 wpisy
Huyndai- To samo co VW tylko przycisk do wylączenia schedule jest w środku samochodu, chyba 2 wpisy max niezależnie od lokacji
Kia-