Wpis z mikrobloga

Doktor napisał kiedyś "cham w bruno banani".
Ogólnie nigdy jakoś nie miałem potrzeby ich przetestowania, ale zobaczyłem dzisiaj w sklepie, więc siłą rzeczy psiknąłem na rękę - bruno banani not for everyone. Nazwa idealna do zapachu. Zapach typowego seby, miałem wrażenie jakby nos świdrówała rozwodniona i chemiczna wanilia. Zapach, który mógłby unosić się w remizach. OBRZYDLIWE.

#perfumy
  • 10
  • Odpowiedz
@SlepyBazant: Ja zanim poznałem tag miałem Magic Man, który poznałem jak mój przyjaciel psiknął się tym na swoje wesele w połowie imprezy. Tak, ludzie wtedy nie pisali na necie "co mam kupić na swoje wesele, czy Aventus 125ml będzie wystarczająco dobry?"

Był upał i zajebiście wybrzmiał ten gorzkawy jałowiec. Mimo, że jest tam w piramidzie kakao to zapach nie był wcale przytłaczający, te słodkie nuty wybrzmiewają dopiero w bazie, która mówiąc
RumClapton - @SlepyBazant: Ja zanim poznałem tag miałem Magic Man, który poznałem jak...

źródło: comment_1652211876WohB5UrbCQLF58FMBNL10J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RumClapton: chłop mógłby #!$%@?ć tygodniowym potem i też by powiedziała "ale ładnie pachnie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawdziwym komplementem perfum jest, gdy ktoś ma brzydki ryj i stare ciuchy niczym worek po ziemniakach/kartoflach/pyrach.
  • Odpowiedz
  • 0
@RumClapton: oczywiście, że cena BB to jakieś nieporozumienie, masz 100% racji w stwierdzeniu, że za te pieniądze istnieje milion lepszych zapachów. Niemniej, wskazałem jedynie najlepszy z serii, który trzyma poziom na tyle, że mógłbym mieć go w swojej kolekcji.
Co do zapachów lubianych przez ludzi - to nie do końca tak. Gość ze zdjęcia wygrał stylówką, Invictus był tylko jej dopełnieniem. Ludzie lubią zapachy proste, nieskomplikowane, a nie takie, gdzie trzeba
  • Odpowiedz
Niemniej, wskazałem jedynie najlepszy z serii, który trzyma poziom


@Pablo_Pablito_Santo_Subito: Musiałes napisać komentarz w trakcie jak ja pisałem mój wysryw, teraz widzę ze mnie wyprzedziłeś z tym Magic Manem :D

Po naszych rozmowach wiem, że masz dość specyficzny gust


@Pablo_Pablito_Santo_Subito: No ja bym chciał wyrywać 25 letnie panny na 40 letnie zapachy, co może pójść nie tak? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
do ludzi zazwyczaj wjeżdża jakiś przyjemniaczek masspleaser, inaczej czuję się jak skonczony debil, jak np na domówce w Ganymede i kilka innych głupich decyzji też podjąłem


@RumClapton: Ja tam wjezdzam na pelnej #!$%@? i jakos zyje XD
  • Odpowiedz