Wpis z mikrobloga

Jak co tydzień zapraszam na rozkminkę z odcinka playerowego.

Nie ukrywam, że dzisiaj dość dużo luźnych przemyśleń, więc rozbiję na dwa wątki (dajcie tylko znać ślubne świry czy czytacie i warto się produkować ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Mem o Piotrze na zachętę.

1. Bulionerzy

Ziemniak do Love Island albo Hotelu Paradise XDDD Tutaj skisłem srogo po raz pierwszy. Chyba do sprzątania willi po uczestnikach. I to bynajmniej nie kwestia tego, że nie ma wystarczająco tatuażów.

Nie doceniłem siostruni. Chata pokazana, samochody pokazane („wymieniamy się samochodami żeby niepotrzebnie nie jeździć na dwa samochody bez celu”, więc jeździmy i odwozimy się nawzajem jeżdżąc w kółko), pokazane hobby aspirując do ludzi Z KLASĄ. Myśleliście, że już wystarczy tej pozoranckiej żenady? Ja też, ale siostra Kamila uznała, że jeszcze firmą męża się trzeba pochwalić i pokazać wszystkich pracowników XD
Aż zacząłem się zastanawiać co siostrunia w dniu decyzji wymyśli. Chyba nawet matka Łukasza miała mniejsze parcie na szkło.

Agnieszka w 12 odcinku przypomniała sobie jak ma na imię „mąż”, gratulujemy!
Swoją drogą Aga nie ma kompletnie podejścia do dzieci, dziwne jak na dziewczynę z Podlasia która ma takie parcie na rodzinę.
Nie to co wujek Kamil który ostentacyjnie wręczył małemu 50 zł XD

Kolejny raz wychodzi też pozoranctwo Ziemniaka, który jest takim pedantem że zmywa nieistniejące kreski ze ścian, a kilka odcinków temu Agnieszka mu porządki w kuchni robiła bo trzymał śmieci w szufladach i przeterminowane przyprawy. Aha no i śpi bez prześcieradła (dla pedantów nie do pomyślenia).
Sypialnia Kamila trochę mi się kojarzy z „ekskluzywnymi” 10 metrowymi kawalerkami na warszawskiej Woli. Może tam po prostu nie da się założyć prześcieradła bo ciężko wsadzić rękę miedzy ścianę a łóżko żeby róg materaca unieść.

Montażysta dzisiaj 10/10. Zwłaszcza tłumaczenie Kamila o jeździe po mieście i Chopin do wyjścia na popijawę.
#slubodpierwszegowejrzenia
hiszpanskizdobywca - Jak co tydzień zapraszam na rozkminkę z odcinka playerowego.

Ni...

źródło: comment_1652217998hlkoRvBICOuowtxEA7E74Y.jpg

Pobierz
  • 10
Swoją drogą Aga nie ma kompletnie podejścia do dzieci, dziwne jak na dziewczynę z Podlasia która ma takie parcie na rodzinę.

Ma parcie na posiadanie własnej rodziny, a nie zajmowanie się cudzym dzieckiem, którego nie zna. Ona nie pracuje w przedszkolu, żeby ją to rajcowalo. Większość ludzi nie przepada za obcymi dziećmi, a swoje kocha.


@Faszozysz: A ja zauważyłem odwrotną tendencję. Czy to u znajomych, czy dziewczyn z którymi się spotykałem,
@hiszpanskizdobywca: parcie na dzieciaka i rozhulany instynkt macierzyński to coś innego niż chęć bycia w związku i posiadania rodziny.

W przypadkach przedstawionych przez ciebie dla kobiety glownym celem było dziecko, a np. mąż czy chłopak jedynie środkiem do celu - kobiety sygnalizowały to jasno i dobitnie, żeby nie było niedomówień (jeżeli facet nie chce dziecka w najbliższej przyszłości to często następuje rozstanie). Trochę jak sytuacja Piotra i Doroty.

Agnieszka chce mieć
@hiszpanskizdobywca: parcie na dzieciaka i rozhulany instynkt macierzyński to coś innego niż chęć bycia w związku i posiadania rodziny.

W przypadkach przedstawionych przez ciebie dla kobiety glownym celem było dziecko, a np. mąż czy chłopak jedynie środkiem do celu - kobiety sygnalizowały to jasno i dobitnie, żeby nie było niedomówień (jeżeli facet nie chce dziecka w najbliższej przyszłości to często następuje rozstanie). Trochę jak sytuacja Piotra i Doroty.


@Faszozysz: No
lubię towarzystwo tylko tych ładnych jak z obrazka (reszta mnie ziębi)


@Faszozysz: o, ktoś kto ma podobnie. Jeszcze kiedy widzę dziecko ubrane w jakiś pokraczny sposób to mnie jakoś estetycznie odrzuca.
Nigdy nie zastanawiałam się co to za mechanizm, raczej nie ogólne poczucie estetyki, bo to by było za mało.