Wpis z mikrobloga

Szybko poszło, może i straciłem 70 dolarów na #!$%@? produkt ale przynajmniej teraz wiem jakie podejście do klienta ma PMDG i powiem jedno. Nigdy więcej. Warto dodać że ja tylko bugi zgłaszałem i prowadziłem dyskusję po odpowiedziach typu 'no to nie działa bo w sumie nie chce nam się tego naprawiać więc nie naprawimy'.

Przy okazji dowiedziałem się że dźwięk przestrzenny też w 737 nie działa - bo nie i #!$%@?, co będę dźwiękowca po studiach pouczał tak ma być xD


#msfs #fsx #p3d #xplane #symulatory
newerty - Szybko poszło, może i straciłem 70 dolarów na #!$%@? produkt ale przynajmni...

źródło: comment_1652309256WlAsr2qdxHuXCvCOQVkwI3.jpg

Pobierz
  • 11
@newerty: Przeczytałem cały wątek i ostatni post i też bym Cię zbanował. O ile ten cały randazzo i pewnie całe PMDG ma rzeczywiście ego zdecydowanie za wysoko, tak po prostu kulturalni ludzie się nie komunikują. Szczerze mówiąc zauważyłem to już na discordzie wykopowym z którego wyszedłem bo cały czas na coś narzekałeś. To #!$%@? tamto #!$%@?. Myślę, że w jakiejś mierze dlatego ten discord umarł :) Nie znam się na dźwięku
@Legoll: część dźwięków samolotu po włączeniu symulacji słuchawek zwyczajnie nie działa a ja dostaję argumenty że to ogólnie słaby ficzer i oni tego naprawiać nie będą. A na uszczypliwości ile to on nie wylatał godzin itp odpowiadam tym samym, uszczypliwościami. Proste.

Ale dzięki za krytykę, w sumie narzekam na różne produkty bardziej for fun i sądziłem że moje niektóre przekoloryzowywania są bardziej oczywiste.
@newerty: Pewnie to kwestia charakteru i moich doświadczeń z ludźmi spoza IT w którym pracuję. Wiele osób uważa się za ekspertów, a tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia w temacie (Dunning-Kruger mocno wchodzi :) ) i nie twierdzę, że tu tak jest (nie mam wiedzy). Być może naiwnie przekładam to na innych, tzn jeśli gość mi piszę że naprawdę spędzili X czasu na odtworzeniu realizmu dźwięku (co jakoś tam potwierdzają recenzję)
@Legoll: No teraz to sobie wypraszam, ja go nie pouczyłem jak coś ma brzmieć tylko że niektóre dźwięki się nie odtwarzają co jest oczywiste i czego są świadomi - pisali o tym w manualu. Podobnie podchodzą do błędu z Lens Correction - jak masz włączone to cześć click spotów nie działa.

To tak jakby mechanik mi powiedział ‚nie zmieniaj pan biegów to nie będzie problemu ze skrzynią biegów’

A co do
Ja po przesiadce z xplane zibo 737 na fbw a320 nie chce słyszeć o 737

Ostrożnie podchodziłem do pmdg i chyba nie pomyliłem się zbytnio

W najbliższym czasie chce kupić bae 146 i zobaczyć co to warte bo kręcą mnie analogi

Chyba że Fenix wyrwie z papci

Ale jakby ktoś 727 wydał z dużych to bralbym jak #!$%@?
przynajmniej teraz wiem jakie podejście do klienta ma PMDG i powiem jedno. Nigdy więcej


@newerty: z nimi tak jest od zawsze. Produkty dobre, ale z samym PMDG najlepiej mieć zero kontaktu. Wszedłem w ten wątek i oczywiście pierwsza rzecz - I suggest adding your name permanently in your profile settings ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wymóg podawania danych osobowych na tym ich śmiesznym forum jest memem od lat.
Produkty dobre


@KaiserBrotchen: no powiem ci że taki średniawy ten 737, tzn. jest zaawansowany i ciężko mu tego odmówić ale tyle podstawowych rzeczy w nim nie działa lub działa źle że to aż woła o pomstę do nieba. Ze znanych bugów które według PMDG nie są bugami:
- Headphone Simulation - działa źle z tym samolotem
- Lens Correction - włączenie powoduje niedziałanie/zmniejszenie części clickspotów
- brak obsługi kontrolera VR -
@newerty: tego nie neguję, przez dobry produkt miałem właśnie na myśli jego poziom zaawansowania. Ta firma ma od lat monopol na rynku boeingów (nie licząc zibo) przez co nic się nie rozwijali i technologicznie ich produkty nie zmieniły się nic od 10 lat.
Tutaj ewidentnie za szybko wydali ten samolot i tak jak mówisz jest to bardziej early access, a biorąc pod uwagę że najpierw wydają modele 700 i 600 to