Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Muko: Co to zmienia? To, że ruscy jak Izrael powinni zniknąć z powierzchni ziemi. Nieeee wcale nie wygra xd Kijów już zdobyty? Czy pociski z wieżyczki czołgu zostały już odpalone i bombardują cele? Rosja w tej chwili jest militarnym zombi i to tylko kwestia czasu jak ich szlak trafi. Oby jak najprędzej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Muko: czas już to pokazuje. Co Rosja osiągnęła przez te dwa miesiące? Co zdobyli? Oprócz tego, że zamieniają kraj w ruinę? I nie pisz mi tylko o zdobyciu wielkich ilości pralek czy telewizorów bo to się nie liczy. Gdzie jest ta wielka Rosja za jaką się zawsze uważali? Ich sprzęt rozsypuje się na polach, a mieli by wojnę wygrać?
  • Odpowiedz
najpierw pozwalają odejść dwóm nieuzbrojonym cywilom


@mel0nik: Widać cokolwiek takiego na tym filmie? Właśnie w tym tkwi większość problemów z Wami - co nie wiecie, to sobie dopowiecie i #!$%@? z tym, że to bzdury. Jak ktoś w nie nie wierzy to kacap z automatu.

Skąd wiadomo co się działo wcześniej i kim byli ci ludzie? Może nie reagowali na wezwania do zatrzymania?
  • Odpowiedz
  • 9
@Bartholomew na nagraniu ewidentnie widać że wszyscy się rozeszli, ale jeden rusek sobie przypomniał że ma dzienny limit zabitych nieubzrojonych cywilów do wyrobienia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Muko: ahaaaa to oni tam po jeńców weszli i zaczęli wojnę. Słyszałeś, że mają problem z ludźmi i demografią ale, że taką metodę na przyrost populacji wymyślili to mógł wymyślić tylko durny naród jakim jest rosja.
  • Odpowiedz
Ładna kultura osobista.


@Muko: chłopie, wymieniłem z tobą parę zdań wcześniej, tłumaczyłem jak krowie na rowie, ale ty jesteś kacap niereformowalny, więc kij ci w oko. Kulturę osobistą i szacunek okazuję tym, którym się to należy. Ty do takich osób się nie zaliczasz.
  • Odpowiedz
@Emble: Problem w tym, że każdy może sobie opowiedzieć dowolną historię do filmu. I nie mam zamiaru wymyślać ani uwiarygadniać jakiejkolwiek z nich, ale już nawet autorzy reportażu zastrzegają, że to co widać MOŻE być potencjalną zbrodnią wojenną a nie, że jest.
  • Odpowiedz
  • 15
@Bartholomew ja nie wiem nad czym się tu zastanawiać. Nawet jeśli jest jak mówisz, że ci faceci nie słuchali poleceń, to zasadne jest ich #!$%@? strzałem w plecy? Ruskie ścierwa miały broń, mogli ich zglebować, przeszukać, pobić, cokolwiek. Ale tylko ruskie zwierzęta z taką starannością strzelają w plecy jak gdyby nigdy nic. Nie przychodzą mi na myśl żadne powody, dla których ruskie gnidy mógłyby się tak zachować bez nazwania tego zbrodnia wojenna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Bartholomew: widziałeś nagranie i słuchałeś wypowiedzi ??

Rozumiem że cywile powiedzieli Im spier**j więc spoko looz mogą zostać zastrzeleni ?? Jaka historię tu chcesz dopowiedzieć ??

Właściciel został żeby chronić swoją własność, najął pomocnika I tyle...
  • Odpowiedz
Skąd wiadomo co się działo wcześniej i kim byli ci ludzie? Może nie reagowali na wezwania do zatrzymania?


@Bartholomew: Ale fikołki. Przecież oni ich sami puscili, wiec nie było problemu. Jakie wezwania skoro Rosjanie wychodzą za winkla i od razu pozycja strzelecka i otwarcie ofnia. Gdyby wzywali to idacy odruchowo obejrzeliby się. Zreszta za mało jest czasu na rzekome niereagowanie.
  • Odpowiedz
@Bartholomew: xDDDD

Obejrzałeś ten film w ogóle? Wyraźnie widać jak wszyscy się rozchodzą i jeden żołnierz zawraca żeby zabić strzałem w plecy nieuzbrojonych cywilów. O czym ty #!$%@? w ogóle.
  • Odpowiedz