Wpis z mikrobloga

@serio_serio Kawałek chrząstki się oderwał i blokuje kolano. Czasami chodzę normalnie, a czasami zblokuje się w trakcie ruchu i ból potworny. Najgorsze chyba będzie, że 6 tygodni nie będę mógł nie niej stawać...
@serio_serio Operacje mam zaraz. Kolegę z sali zabrali jako pierwszego, ja drugi w kolejce. Odkażona i wygolona ;) Ogólnie uraz miałem 2 lata temu, a teraz dzięki #nfz ❤️ dopiero mam zabieg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ghost92: pisałem na pw ale masz zablokowany. Natknąłem się na Twój wpis. Sam jestem po rekonstrukcji chrzastki w kolanie (kłykieć udowej) 6 tyg. temu i mi nie pozwalają jescze stawać na nogę. A co było u Cb i jak wyglądał powrót do sprawności?
@excavations Ja stawałem już w dniu operacji. Rekonwalescencja u mnie to głównie były ćwiczenia w domu które przepisali na oddziale. Pierwsze tygodnie w łóżku, żeby nie ruszać za dużo nogą by się krew w kolanie nie zbierała. Co przypadek to pewnie inne postępowanie, ale tak było u mnie. Kilka tygodni minęło zanim nogę zgiąłem w pełni. Odblokowywało się stopniowo ;p