Wpis z mikrobloga

pękła mi linka od przerzutki tylnej w szosie ( kalmkomanetki shimano sora) i chciałem wymieć samodzielnie i popełniłem błąd.. wsadziłem nową linkę zanim usunąłem urwaną końcówkę co skutkowało że przerzutka nie została przerzucona na koniec kasety, więc nowa linka się "nie nawija" po przerzuceniu biegu. macie pomysł jak to wyciągnąć ? próbowałem z 2h wypchnąć jakoś z powrotem linkę ale blokuje się bo to nie ten kąt. od dołu próbowałem się dostać - nic nie pomaga zdjęcie zaślepki (pomogło w wyciągnięciu starej urwanej linki.. ). podejrzewam że jak utnę nową linkę to nie pomoże. #szosa #shimano #sora #wykoptribanclub
Berud - pękła mi linka od przerzutki tylnej w szosie ( kalmkomanetki shimano sora) i ...

źródło: comment_1652341372Z95hX3oiixveUFl6VUNsjt.jpg

Pobierz
  • 9
@Berud: kup takie w wędkarskim do kulek proteinowych. Wygląda i dziala tak samo a kosztuje 3zl zamiast 50 ( ͡° ͜ʖ ͡°) I z powodzeniem nadaje sie tez do tubless - ma tez rozwietak :)
@Hipodups: nie no pierwszego dnia to tez mi zajeło mase czasu, ale myslalem ze cos zle linke zamontowałem. jeszcze musialems ie nauczyc sciagać gume bez odkrecania manetki. bedę gotowy na nastepna linke zeby szybciej zmienic bo tak mi sie wydaje ze to bedzie czesciej robione xD