Wpis z mikrobloga

Czeka nas trochę zmian w #mobilevikings dla starych ofert niestety. No i mam pytanie jak to będzie działać po tym 13.07, mając środki na koncie będzie się dało dzwonić nie mając wykupionego pakietu z tych środków? Jeśli tak to jakie stawki?
Obecnie mam takie stawki. No i czy nie mając pakietu Match kupując pakiet za 5zł 0,5GB będzie mi przedłużało ważność GB?
@MobileVikingsPL
saimonm - Czeka nas trochę zmian w #mobilevikings dla starych ofert niestety. No i ma...

źródło: comment_16523584183ZzrxQJlh7Jr953nVbL4Jw.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@saimonm: @TeflonDon: @Bielecki: @lunga:
Ahoj, Vikingowie. Jeśli zdecydujecie się zostać w Standardzie, to po 13.07 ta oferta wciąż będzie u Was działać, jednak nie będzie możliwości wykonania doładowania w ofercie No Limit jak do tej pory. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Środki, które macie na balansie zostaną zachowane, a każde doładowanie doda do nich kolejne zgodnie z tym jak działają oferty Standard. Korzystając ze środków
  • Odpowiedz
tzn? Nie będzie można zmienić już ze Standardu na No Limit?


@Bielecki: Tak, oferty No Limit zostaną całkowicie wyłączone. Po 13.07 będzie można korzystać tylko z ofert Match (główny plan to 25 GB z kumulacją oraz nielimitowanymi połączeniami/sms/mms za 25 zł/31 dni) lub tylko z oferty Standard, w zależności od tego, jaką miało się uruchomioną tego dnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czlowiek_Ludzki: XD nazbierało mi się. Dzwonię rzadko, a jak już, to do Play/MV, z resztą ludzi kontaktuje się po sieci. A to i tak niedawno kupiłem różowej parę rzeczy do gierek przez smsy premium, trochę na GB na chomikuj poszło, więc miałem więcej :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czlowiek_Ludzki: no nie, płaciłem tylko za dzwonienie do innych sieci i na stacjonarne. Internetu też mi wystarczało, więc się nazbierało z czasem. Tylko smsy premium do jakichś gierek co jakiś czas ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz