Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@groman43 sucha karma + saszetki. Wodę mają zawsze, ale wydaje mi się że taki już ich charakter. Mogą mieć 20 misek ustawionych obok jedzenia i się nie napiją, ale koniecznie muszą mieć jedną na parapecie obok kwiatków i robią wielką wojnę jak tam braknie, mimo że w innych jeszcze woda jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XNiemcu: możesz spróbować "fontannę" czy inne miski na wodę w których woda płynie. Ponoć do duża różnica dla kotów i niektóre tylko z takich piją.
  • Odpowiedz
@XNiemcu kot to nie pies żeby chłeptał brudną wodę z kałuży jak jakieś zwierzę ( ͡º ͜ʖ͡º). Może te akwaria przypominają im naturalny zbiornik wodny. Poza tym to o czym mirki już wspomniały - te #!$%@? dużo bardziej wolą wodę "płynącą". Mój na przykład wchodzi do brodzika i każe sobie odkręcić wodę z prysznica, którą potem spija "w locie".
  • Odpowiedz
@XNiemcu: jak koty pija wode to zle karmisz. Kot wode bieze z jedzenia. Pewnie dajesz mu suche co nie? To nie dawaj - rozwali im to nerki i trzustke. Nie #!$%@? sie - daje dobra rade bo kocham koty
  • Odpowiedz
@Lorne ja z suchą karmą walczyłem kilka miesięcy. Nie chcą zrec innej. Tylko suchą

Daje im podroby, serca i wątroby to łaskawie zjedzą ale poza tym to tylko suchą
  • Odpowiedz