Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skąd u wykopowych prawiczków tyle jadu i nienawiści do kobiet? Dlaczego tak chętnie wypowiadają się kobietach, a z żadną nigdy nie byli? Tłumaczą, że są sami, bo
kobiety są złe? A może to wysokie mniemanie o sobie? Żadna na niego nie zasługuje? Zamiast plucia jadem i urojeń... Teraz wypowie się samotna kobieta.

Ja mam odwrotnie. Zawsze bałam się związków i nawet nie miała odwagi pomyśleć, że ktoś by nie zechciał. Nigdy bym nie powiedziała, że jestem samotna, bo faceci są źli. Każdy mierzy swoją miarą.Mnie nikt nie chce - nie jestem gruba, ale twarz brzydka, nudna, 32 lata, przyznaje - niespecjalnie intelignetna, wykształcenia brak. Kaplica.Nawet Seby i przegrywy mnie olewają.

Czasami marzę o fajnym, mądrym facecie z którym dzieliłabym się radościami, problemami. Miałabym do kogo zadzwonić by się wygadać, pojechać na wakacje,cieszyć się drobnymi rzeczami.
Kiedy umierasz ze strachu, a nie masz przy sobie kogoś kto ci pomoże i porozmawia, twoim jedynym wsparciem jest stopperan..
Kiedy mieszkasz sama i walczysz o życie by nie skończyć w rynsztoku, wiedząc, że nie masz nikogo kto ci pomoże, bo jesteś samotna.
Kiedy twój kot jest chory, a ty nie masz w domu wrażliwca, który pomoże z opieką
Kiedy masz zabieg i boisz się i musisz sama jechać do kliniki i sama wracać.
Kiedy przeczytałaś fajną książkę, ale musisz ją omawiać przed lustrem.
Krótko mówiąc chciałabym mieć przyjaciela, w dupie mam seksy i dzieciaki. Chce z kimś po pracy pojechać do kina przejść się wieczorem po mieście.Bardzo wierze w przyjaźń,a nie żadne układy finasowe, biznesowe itd
Tak, z powodu samotności idealizuje. Ale czy nie jest fajnie kiedy jesteś z kimś komu ufasz i rozumiesz z wzajemnością? Z kimś na kogo możesz liczyć.
W pracy spotykam fajnych facetów, serce boli. Nie każdy ma takie szczęście. Żeby znaleść kogoś dobrego, mądrego i fajnego trzeba samym takim być :( Nie ta liga, mam świadomość tego.
Im się jest starszym i rodziną znika, tym bardziej dokucza samotność. Im więcej problemów tym bardziej jest uczucie osamotnienia.
Koleżanka w moim wieku, też stara panna. Rodziną się rozleciała, została sama z rachunkami i gównopracą. Umawiamy się na kawę omawiamy problemy, ale głośno nie mówimy, że zostałyśmy w zasadzie same, omijamy ten temat, staramy sobie pomagać i wspierać. Obydwie nie mamy już matki, rodzeństwo poszło wswoja stronę. Jednak zdajemy sobie sprawę, że utrzymujemy się na powierzchni więc nie ma co się żalić.
U nas jest trochę inaczej niż u facetów, samotny facet to żadną ujma.. samotna kobieta to cel drwin i głupich pytań . Zajęte koleżanki wcale nie są wyrozumiałe - uznają, że taka wolna będzie polować na jej męża, bo jest sfrustrowana, a jej mąż jest taki debeściak. Tak, kobiety uważają samotne kobiety za gorsze, nawet jeżeli w domu mają zapijaczonego gnoja. Ja jestem na etapie kiedy ludzie przyglądają mi się z podejrzliwością i pytają wprost gdzie jest facet. Kiedyś było " będzie pani dobrą żoną, bo jest pani pracowita". Teraz " pani jest samotna, dlatego pani tak walczy"
Zamiast szukać winy w facetach czy kobietach, trzeba nauczyć się żyć samemu. Długie lata uważałam, że dam rady tak żyć. Teraz siedząc w 4 ścianach zaczynam w to wątpić. Może pójść na studia? Może założyć fundację? W jaki sposób spożytkować swoje dobre uczucia i nie zgorzchnieć?
Żeby być samotnym całe życie trzeba być silnym, bardzo silnym.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #depresja #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627ae65ef16e39602d4d2bca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 41
Skąd u wykopowych prawiczków tyle jadu i nienawiści do kobiet?


@AnonimoweMirkoWyznania: Jaki jad jaka nienawiść? Co najwyżej w kierunku kobiet Lewicowych i dążących do równouprawnienia bo jeśli chodzi o dziewice kler0nacj0nalistyczne galilejskie to niektóre Mirki gotowi są zachowywać się względem nich tak jak często przytaczani przez nich białorycerze.
@AnonimoweMirkoWyznania jeśli potrzebujesz przyjaciela to znajdź przyjaciela

Poza tym widziałem kobiety o bardzo różnym poziomie nieatrakcyjność i większość z nich jest w związkach.
Każda potwora znajdzie amatora - to się nie wzięło znikąd.

A jeśli chcesz się wygadać i poopowiadać o książkach to zapraszam na pw.