Wpis z mikrobloga

@Scarface83: Nie ma skończyło się pare lat temu. Jeszcze kiedyś to się chodziło do urwanego filmu albo beki ale obu tych miejsc już nie ma a inne na mapie Kalisza nie albo nie potrafią się utrzymać albo są to bary połączone z restauracja których target jest raczej dla osób bardziej zamożnych lub starszych
@Enzo_Molinari: kuźnia to mi się przez jakiś czas kojarzyła wyłącznie z typami co szukają dymów xD uspokoiło się tam teraz? Dawno nie byłem xD tak coś właśnie kojarzyłem, ale nie byłem pewien xD kiedyś mnie stamtąd #!$%@? ochrona, bo Sebastianom dostawiajacym się do mojej kuzynki kazałem #!$%@?ć, a że mieli znajomych na bramce to wyszło jak wyszło xD więcej tam nie poszedłem xD

Edit:
A o tym Shisha barze nie słyszałem
@Jazon: jak byłem w zeszłym roku to prawie potknąłem się o laskę która leżała #!$%@? na ziemi przed wejściem do palarni xD reszta gości wydawała się kulturalna xD wtedy jeszcze nie było bramki, teraz nie wiem, ale w sumie lato to może się kiedyś wybiorę obczaić stare śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Enzo_Molinari: mnie ostatnio na mieście zaczepił gościu o jakieś drobne na piwo, mówię jak na taki szlachetny cel to dam xD powiedział, że właśnie wyszedł z więzienia i pytał się co tu można w Kaliszu porobić, bo był w Kuźni jedynie xD pomyślałem, że tam chyba bez większych zmian xD