Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jak to pięknie pokazuje, że nawet światowej sławy gwiazda z problemami psychicznymi szuka atencji wśród milionów obcych ludzi xD


@typeczek: Wlasnie ona tym bardziej będzie miała zlasowany łeb bardziej niż przeciętna kobieta. Od maleńkiego seksualizowana, wtłaczana w role która nie wiadomo na ile jej pasowała. W wieku 17 lat kazano jej opowiadać o byciu dziewica i zaglądano jej w majtki, dziennikarze ja publicznie wypytywali o seks, ubierali ja tak, ze dupa
  • Odpowiedz
Może jednak kuratela ojca miała sens....


@niewiempoco: Nie, nie miała, ojciec zrobił z niej dosłownie niewolnicę do zarabiania hajsu. Jest nareszcie wolnym człowiekim i może sobie wrzucać co chce, a że są to takie rzeczy to cóż, @localoca bardzo ładnie wytłumaczył jakie mogą być tego przyczyny.
  • Odpowiedz
Dlatego tez bodaj w 2007 się ogoliła na łyso, bo chciała przestać być "śliczna". Myślę, ze ona jest grubym przypadkiem, co nie zmienia faktu, ze kuratela ojca tez była chora, bo to przecież ojciec ja w to pchał.


@localoca: Teraz chyba nadal ma ciągoty do dziwnych relacji. Na jej fotkach widać ładnego amanta który chyba z niej ssie każdego dolara i dobrze wie że to tykający kurczący się zegar szaleństwa. Jej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niewiempoco: według ciebie fakt że wstawia sobie nudesy na neta usprawiedliwia ojca, który ją ubezwlasnowolnił? Psychopata z ciebie
  • Odpowiedz