Wpis z mikrobloga

@KaiserBrotchen: no niespecjalnie xD Chociaż nadal je czytam i nawet zaczęło mnie denerwować że nikt nie podpisuje swoich postów z imienia i nazwiska na wykopie xD
Już gdzieś pisałem że tym samolotem będę latać i nic mnie przed tym nie powstrzyma. Chociaż nic więcej od PMDG nie kupię, szczególnie jeżeli kolejne swoje produkty będą wypuszczać w takim stanie.
nawet zaczęło mnie denerwować że nikt nie podpisuje swoich postów z imienia i nazwiska na wykopie xD


@newerty: XD
PMDG nigdy nie było specjalnie znane z bycia consumer-friendly, ale early-accesu też nie praktykowali zwłaszcza reklamując to jako gotowy produkt. Ale zawsze mogło być gorzej - kiedyś przecież FSLabs wstawiło malware jako zabezpieczenie DRM.
@KaiserBrotchen: A to pamiętam to xD Beka była z aferą i fajnie się tłumaczyli że ten malware aktywował się tylko na jednym komputerze gościa który cracował samolot.

Ale zawsze mogło być gorzej

Oj jest źle. Po ok. 2h lotu klatki w 737 spadają na łeb na szyję - u mnie z okolic 60 w kokpicie do 35 i tak zostają jakby coś je zablokowało na tych 35. Więc wczoraj przy 5h