Wpis z mikrobloga

Powiem wam że od kilku ostatnich gal coraz bardziej mam #!$%@? na to uniwersum famemma/hypemma/highleague/primemma i te gale do szczania. To bylo fajne przez pierwsze dwa sezony (czasy magicali, rafonixow, machonkow, bystrzakow) - teraz już odgrzewany kotlet za każdym razem, sztuczne konflikty i osoby wstępujące do gali wyłacznie dla zasięgów w socialach...
#famemma #rafonix #boxdel #highleague #hypemma #danielmagical #przemyslenia #gownowpis #ksw #patostreamy
s.....y - Powiem wam że od kilku ostatnich gal coraz bardziej mam #!$%@? na to uniwer...

źródło: comment_1652558610Vp0ncJLVytp62r8kkUFPmY.gif

Pobierz
  • 10
@s-k-fantasyfactory: mam dokładnie to samo. Z początku to było coś nowego, każda walka była ciekawa, a teraz same sztuczne konflikty, albo walki jakichś trochę bardziej znanych randomów. Czasem się jeszcze trafi coś wartego uwagi np walka Pashy z Owcą, ale z gali na galę mam coraz mniejszy fun z tego wszystkiego. Dzisiaj na fame zapowiadało się trochę ciekawie, ale jak na razie stypa. Może chociaż zeju z nitrem coś śmiesznego pokażą,
@mrpickles_: No, naturalna kolej rzeczy. Podejrzewam że wśród ludzi zainteresowanych patusami publika będzie mocno spadać i schedę przejmą te wszystkie banany od teamów X i innych instacelebrytów. Koniec końców przejdzie na to moda. Kwestia czasu.