Wpis z mikrobloga

Baba co myślała że jak dupę pokaże w konkursie piosenki to może coś ugra. Śmiechu warte


@nowekontonowaja: przyjebywanie się do laski, że pokazuje dupe, jak tam co drugi próbował dziwacznym wyglądem coś ugrać xDD

Zasadniczo ten sam poziom, każdy chciał urwać parę punktów za wygląd. Najwyraźniej w tym roku dużo hetero głosowało i dupeczka zgarnęła sporo punktów za wygląd. Piosenka niestety średnia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Fallriv: Tym sposobem w zeszłym roku wygrał Maneskin. Co prawda kilka piosenek mają całkiem fajnych, ale od wygrania zaczęli się jeszcze bardziej seksualizować i przestałam ich słuchać. Nie toleruję takich rzeczy niezależnie od płaci, nie oglądałam w tym roku Eurowizji więc odniosłam się jedynie do tego konkretnego screena XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ciekawe czy to tylko moja obserwacja. Jeżeli ktoś był w Hiszpanii to proszę o poparcie bądź odrzucenie mojej tezy. Może żyje w iluzji :P pozdrawiam mireczków
@GuruMeditator: to nie kwestia talentu tylko innego zasobu genetycznego. Nie uogólniałbym tak bardzo ale akurat jeśli chodzi o te cechy wyglądu to mają bardzo mocno przypominające kraje Ameryki Południowej :)