Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej, od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu kabrio z hard topem. Chciałbym na to autko przeznaczyć maksymalnie 30k zł. Upatrzyłem sobie trzy propozycje: Megane 3 CC, VW Eos i Volvo V70. Najprawdopodobniej z tych trzech modeli wybiorę Renówkę z uwagi na to, że można ją dorwać w fajnych pieniądzach i w ciekawym wyposażeniu (oraz roczniku w porównaniu do dwóch pozostałych samochodów). Jaki silnik będzie najbardziej rozsądnym wyborem spośród jednostek benzynowych z listy? Czy warto zwrócić uwagę na ten model?

#motoryzacja #samochody #kupnosamochodu #cabrio
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komoornik: @Bejro: myślałem bardziej o hard-topie. mniejsza szansa, że komuś życzliwemu nie spodoba się dach materiałowy i postanowi go "przyozdobić", tym bardziej, że auto byłoby parkowane na ulicy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Max3nium: Niestety jeszcze nic. W międzyczasie pojawiły się inne plany wydatkowe na najbliższy rok, ale cały czas mam w głowie kupno samochodu. Mam nadzieję, że nie ulegnie całkowicie "zdrowemu rozsądkowi" i jeszcze tego lata uda się coś znaleźć ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Max3nium: mam takie samo zdanie, z tymi cenami to jakaś farsa. Najlepsze jest to, że spora część takich ofert wisi na otomoto/olx nawet po kilka miesięcy, ciekawe dlaczego ( ͡º ͜ʖ͡º)
W tym tygodniu chcę obejrzeć eos-a, akurat mam niedaleko, jednak raczej bez zobowiązań, jedynie z ciekawości sprawdzić jak to wygląda w środku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Max3nium: Porażka, sam bym się wystraszył takich wydatków na start. Swoją drogą, patrząc na doświadczenia znajomych i ogólne opinie, BMW ma horrendalne koszty serwisu, niezależnie od modelu, czy rocznika. Ciekawe jak to wygląda w przypadku takiego VW.