Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela: odkąd rozkręciły się czasy drożyzny, niepewności, a na horyzoncie mamy społeczne niepokoje, to jeszcze bardziej sobie gratuluję, że nie mam dzieci. Z drugiej strony, miałam już ze swoimi rodzicami rozmowy np. o nadchodzącym kryzysie żywnościowym i zastanawiam się, czy przez głowę im przeszło, że są odpowiedzialni za to, że ich córka musi się teraz martwić o przyszłość - swoją i ich.
@BarkaMleczna:

odkąd rozkręciły się czasy drożyzny, niepewności, a na horyzoncie mamy społeczne niepokoje, to jeszcze bardziej sobie gratuluję, że nie mam dzieci.

Jeszcze wczoraj jakiś pisał, że najbezpieczniejsze czasy i najlepsze na bombelka xD

Z drugiej strony, miałam już ze swoimi rodzicami rozmowy np. o nadchodzącym kryzysie żywnościowym i zastanawiam się, czy przez głowę im przeszło, że są odpowiedzialni za to, że ich córka musi się teraz martwić o przyszłość -
@Tymajster chłopie, żyjemy w czasach gdzie ludzie uważają ze księżyc to plazma i ziemia jest płaska.

Mogę szufladkować kogo chcę i jak mi sie podoba, ale nie zmienię świata i moze myśleć co chcę
@wlazlkoteknaplotek: Pomysl, ze jest coraz mniej dzieci. Zmniejsza sie zapotrzebowanie na produkty i uslugi dla dzieci. Nie zmieniasz mieszkania na wieksze, samochodu na kombi, na wakacje latasz we dwojke. Pare galezi gospodarki dostaje po dupie. Moze sie to gdzies wyrowna, ludzie pojda do innych zawodow, ale troche bedzie to trwalo.