Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czymajta mnie bo nie wyczymie xD

Jestem grubasem. No jestem. Lubię sobię wszamać karkówę taką z grilla. Ale nie taką co w marketach sprzedają, tylko taką od rzeźnika, a jak!

No ale ja nie o tym. Chciałbym zrzucić ze 20 kg z tych 120 xD I poszedłbym na jakiś rower pobrykać, ale problem polega na tym, że mam rower, ale taki xDDDDDD Boję się, że wjadę na jakiś wybój i się ten rower rozleci a ja razem z tym rowerem xD Wpadnę gdzieś na kogoś i go zabiję xD Uniesie mnie to? xD

#mikrokoksy #dieta #rower #bekazgrubasow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628267bbb1241a8d9433daf7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki czymajta mnie bo nie wyczymie...

źródło: comment_1652737932oTVp1PLRMtvJCs6MMGOToJ.jpg

Pobierz
  • 12
Chciałbym zrzucić ze 20 kg z tych 120 xD I poszedłbym na jakiś rower pobrykać, ale problem polega na tym, że mam rower, ale taki xDDDDDD


@AnonimoweMirkoWyznania:
Dieta to 80%, ruch to max 20%. I to raczej ćwiczenia siłowe nie jakieś pajacyki. Wybrać pasującą dietę i się jej trzymać. Żeby spalić pączka, trzeba by na takim rowerku zapierdzielać z godzinę i to raczej nie z górki. A niezjedzenie pączka nie zabiera
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Może byś zaczął najpierw od chodzenia? Marsze są super sposobem na schudnięcie.


@Oknonapodworze: dla kolan chyba jednak lepszy rower, więc OP całkiem sensownie podchodzi.

@AnonimoweMirkoWyznania: rower to ofc dobry pomysł ALE...

jeśli liczysz że dzięki niemu zrzucisz kilogramy, to się zawiedziesz.

Kluczem jest dieta. I to będzie dla ciebie problem.

@mus_tang: zależy czy mu się spodoba. Jeśli będzie robił trasy po 30-40km, to będzie składakiem zajmie mu