Wpis z mikrobloga

@Devcio: To najbardziej prawdopodobne, sąsiedzi mają w UPC. Ale co ciekawe tym samym pionem leci tez światłowód Orange. Dzwoniłem do pomocy technicznej, już oddzwonił technik i polecił wyciągnąć wtyczkę światłowodu a potem zrobić reset - nic to nie dało. Ale już wiem, że sygnał optyczny nie dochodzi bo po wyjęciu nic nie było widać, żadnego światła (chyba ze tak ma być). W każdym bądź razie jutro ma zawitać do mnie i
  • Odpowiedz
@Devcio: Ani golym okiem ani telefonem, dlugosc fali to 1310/1490nm ktora jest po prostu niewidzialna dla ludzkiego oka. Nigdy jednak nie nalezy patrzec w zlamany swiatlowod ani zlaczke bo swiatlo (mimo ze jest niewidzialne) moze uszkodzic wzrok
@Bobrnaposylki: tak jak @GratisLPG pisze, w ont huaweia dioda miga na czerwono, dodadkowo jest opisana nie jako pon tylko los, oznacza to, ze do ont nie dochodzi wystarczajaco mocny sygnal optyczny. I tu
  • Odpowiedz
@Lightwave: @brokenik: @Devcio: @GratisLPG:
Naprawione. Okazało się ze Netia w poniedziałek rano prowadziła swój światłowód i żeby się nie #!$%@?ć z przeciąganiem przez 10 pięter to sobie pomogli i przywiązali do tego który dostarczał sygnał do mnie i go złamali. Technik przepiął na inny i już wszystko działa
  • Odpowiedz