Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy tak macie, ale im dalej w las w nowym sezonie, tym bardziej kibicuje panu ze zdjęcia.
Nawet Jimmy już widzi że nie zasłużył on na to co go spotyka i że Kim przesądza
Jeśli chciałbym aby któraś postać wyszła cało z tej historii, to zdecydowanie niech to będzie Howard.
#bettercallsaul #breakingbad #seriale #netflix #niepopularnaopinia
IcardiPL - Nie wiem czy tak macie, ale im dalej w las w nowym sezonie, tym bardziej k...

źródło: comment_16528867952NhlL9DVF6ktLCg1oN3Nrn.jpg

Pobierz
  • 14
#!$%@?ący mecenasik, niech zdycha.


@Walkiria123: tak, Howard to nadęty buc, co miał w życiu dobry start i nosi uprasowane koszule w tym samym kolorze! Zabić, zniszczyć, upokorzyć!

a teraz pozwólcie, że wrócę do oglądania serialu o prawniku (i jego tak samo mądrej babie), który mimo, że mógł działać legalnie, wybrał przekręty i niszczenie innym życia, bo żółć i frustracja zżera go od dziecka. Więc mści się za to na całym świecie
@Walkiria123: @weshu: Jaki #!$%@? relatywizm moralny XD Typ dba o swój imidż, nie jest jakimś wielkim hipokrytą i w sumie jest people pleaserem (szczerze nie wiem jaki jest dobry polski synonim - podlizywacz to jeszcze co innego imho). W całym serialu nie zrobił nic co byłoby faktycznie Złe przez duże Z.

Jego lojalność była w stosunku do Chucka więc robił co miał robić XD. To tak jakby powiedzieć, że Kim