Wpis z mikrobloga

OP: > ja pierdziele. Ale z ciebie stuleja. Nie dziwię się, że nie ruchales xD. Ale miałem cringe czytając wiadomości wasze z tego screena
@callofjuarez21: co znowu nie tak? gdzie dokladnie jest stuleja i cringe?

a co dalej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NykipVaous: nic, bo mnie juz olala wczesniej :(

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - OP: > ja pierdziele. Ale z ciebie stuleja. Nie dziwię się, ż...

źródło: comment_1652957556Q2m7eFE8un3QMOmUkJ1vTA.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: "teraz jak powiedziałeś, że nie masz nikogo i wgl, już #!$%@?ć #!$%@?" - po tych słowach myślałem, że ona Ci coś będzie proponować xD
Hmm no trudno. A co do tego kolegi co pisał, że cringe: chodzi mu zapewne o to, że wysłałeś #!$%@?, i ogólnie był lekko spiermiarski vibe, a ja sam po ostatnim screenie widzę, że wobec niej byłeś trochę needy, nie wchodź na głowę laskom i nie
OP: >aaa, że miała seks i po 8 latach się zorientowała że to gwałt? XD wtf to jak to niby wyglądało
@NykipVaous: pewnie jej chlopak (albo prawie chlopak) sobie na zbyt duzo pozwolil

po tych słowach myślałem, że ona Ci coś będzie proponować xD Hmm no trudno.

no niestety nie. wczesniej wysylalem jej zdjecie lozka bo cos tam naprawialem i sie spytalem czy by chciala z bliska je zobaczyc i
AnonimoweMirkoWyznania - OP: >aaa, że miała seks i po 8 latach się zorientowała że to...

źródło: comment_1652963407KMViS8wFOJq8qJq3kfe9ZT.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania:

no niestety nie. wczesniej wysylalem jej zdjecie lozka bo cos tam naprawialem i sie spytalem czy by chciala z bliska je zobaczyc i powiedziala ze chetnie. potem tez dzwonila i mowila ze moze przyjechac do mojego miasta ale zeby dalo sie tez na noc (zeby nie jechala lacznie 5 godzin na randke 2-3 godzinna)? ale nie ogarnalem tego, chyba uznala ze nie chcę tak.

No to ona ewidentnie jest/była chętna,
337e75b914 : >Nie musisz oczywiście, możesz robić co chcesz. Ogólnie chodziło mi o to, że przesadne uganianie i ubieganie się o względy może dać czasami odwrotne efekty. To czysta psychologia i oczywiście różnie z tym bywa. Ale jeśli to nie jest zgodne z Tobą, żeby ukrywać jakieś uczucia, to jak najbardziej rozumiem.
@NykipVaous: akurat pisalem z nia o tym wczoraj. zobacz na screenie ponizej. wspomnialem o tym jak mnie dziewczyny blokuja
AnonimoweMirkoWyznania - 337e75b914 : >Nie musisz oczywiście, możesz robić co chcesz....

źródło: comment_1652972269973ycOSrHEKBGImgd4to11.jpg

Pobierz
OP: >Ale to jednej rzeczy nie rozumiem. Ona proponowała, że wbije i że chce na noc, a Ty mówisz, że nie ogarnąłeś tego. To w jakim sensie nie ogarnąłeś? Bo ona ewidentnie chciała wbić. Kiedy ona Ci odmówiła? I w jaki sposób Cię "olała"? Może się zniecierpliwiła brakiem spotkań czy coś.
nie pamietam jak nie ogarnalem, bo jej nie zrozumialem do konca. cos mowila zebysmy albo spotkali sie miedzy naszymi miastami
AnonimoweMirkoWyznania - OP: >Ale to jednej rzeczy nie rozumiem. Ona proponowała, że ...

źródło: comment_1652972269PF7de7jVHrjRpzoUvEYs7g.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli Ci powiedziała to co ja, że nie powinno się starać za bardzo, jak chce się kogoś zainteresować. A co do spotkania to #!$%@?, że Cię wystawiła. Niektóre babki są po prostu #!$%@?. A co do tych 2 przypadków to nie wiem co powiedzieć.
OP: >Czyli Ci powiedziała to co ja, że nie powinno się starać za bardzo, jak chce się kogoś zainteresować. A co do spotkania to #!$%@?, że Cię wystawiła. Niektóre babki są po prostu #!$%@?. A co do tych 2 przypadków to nie wiem co powiedzieć.
@NykipVaous: nie wystawila, powiedziala kilka godzin przed, jeszcze nie wyjechalem przeciez. wiem ze nie mozna sie za bardzo starac, i w tamych 2 przypadkach sie