Wpis z mikrobloga

@krystian9330: Dzisiejszy dzień natchnął mnie do tego wpisu.
Dzisiaj z kumplami byłem sobie na grillowaniu na kampusie (takie tam wyjście aby sobie wypić piwko podczas juwenaliów). Oczywiście jak to bywa podczas takich wydarzeń była również masa innych studentów. Mimo tego, że razem z kumplami fajnie spędzaliśmy czas ze sobą to jednak na widok tych wszystkich juleczek które były podrywane przez typowych oskarków był dla mnie bardzo dobijający, tym bardziej, że sam jestem osobą, która ma potworne problemy z pewnością siebie, a w kontaktach z dziewczynami to już w ogóle.
To nie jest tak, że chcę się użalać nad sobą, natomiast przez swoją trudną przeszłość nie potrafię smakować życia tak jak przeciętny młody człowiek (cóż wychowanie przez takich a nie innych rodziców odbija jednak mocny ślad na psychice). Sam jestem osobą nieśmiałą, która w sumie tylko przy dobrych kumplach jestem w stanie się otworzyć. Natomiast gdy w pobliżu pojawia się jakaś dziewczyna to od razu wpadam w stres i panikę. Bo oprócz tego to nie uważam siebie za zbyt urodziwą osobę.
Ech tak po prostu chciałem się wyżalić ( ͡° ʖ̯ ͡°) #depresja #zalezie #samotnosc #przegryw #feels
  • 8
@krystian9330: #!$%@?, większość tych dziewczyn to karyny z którymi byś nie wytrzymał rozmowy przez kilka minut.

Powinieneś podbić swoją pewność siebie, nie wiem jakimś skillem, dobrą robotą. Jak byłem studenciakiem golodupcem bez pomysłu na życie to również miałem problemy z samooceną.