Wpis z mikrobloga

@Flypho: on rozgarnięty raczej jest dobrze, tylko czystych intencji nie ma. Nie myśl, że nami debile rządzą


@Mitr13: Ja zaczynam w to wątpić, gdyby byli chociaż trochę ogarnięci to potrafili by się przyznać chociaż do połowy błędów, a tak to udają że jest dobrze, idealnym przykładem tego jest Polski Ład, gdzie na pałę coś przepchnęli i było Pikachu face gdy dostali wynagrodzenia z sejmu
Myślę, że ten człowiek jest za mało rozgarnięty na takie refleksje


@Flypho: jeśli gość jest za mało rozgarnięty i szykuje im się trzecia kadencja rządów jako większość...

To kim my jesteśmy?
Debilami ¯\_(ツ)_/¯
Na jakich taśmach? Tej z #!$%@? za miskę ryżu i wygaszaniem oczekiwań?


@Flypho: Dokładnie na tych, ale w szerszym kontekście, a nie paru catch-phrase'ach powtarzanych bez kontekstu do porzygu. ;)
Dokładnie na tych, ale w szerszym kontekście, a nie paru catch-phrase'ach powtarzanych bez kontekstu do porzygu. ;)


@kazal:
Jakoś tego za bardzo nie złapałem xD. Gość miał problem, żeby się wysłowić, nie mógł sobie przypomnieć nazwisk polityków o których rozmawiali.
@Flypho: Tu sednem było to, że gospodarka światowa coraz mocniej opiera się na kredytach, a tak nie da się w nieskończoność i musi to w końcu upaść, co będzie się wiązało z ogólnym spadkiem jakości życia. Nawet ciepłe słowa dla liderów "zgniłego zachodu" się tam znalazły. ;) W dodatku widział problem skupienia coraz większej części kapitału światowego w rękach małego procenta osób (przestały mu takie koncepcje przeszkadzać magicznie po 2015 :D).