Wpis z mikrobloga

Zainwestowałbym wszystkie pieniądze świata w taki biznes, bo to byłaby żyła złota.


@Iudex: Na każdym osiedlu by musiała taka jedna firma być. I właściciel by sam nie wyrobił.

Odprowadzałem dziś rano dzieci do przedszkola i szedłem po sąsiednim osiedlu. Połowa aut na trawnikach, część przy samych zakrętach, poblokowane minichodniczki, bo dostawczy zaparkował tyłem i paka przytula się do ściany bloku. Tragedia i dramat. Każdy blok powinien mieć podziemny parking i 1,5
@Iudex: Też mnie to wkur*ia. Krew mnie zalewa na to co się dzieje na Kościuszki i innych równoległych do Traugutta (gdzie przypomnę jest komenda policji). Wszędzie auta stoją dosłownie na przejściach dla pieszych, każdy ma #!$%@?. Wyjechać i nie rozwalić pieszego to spore osiągnięcie. Średnio raz w tygodniu kogoś skasują.
w praktyce Mirek by cię próbował na lawetę wciągnąć, gdybyś przez 0,02 sekundy po zapaleniu się zielonego światła nie ruszył ( ͡º ͜ʖ͡º)


@geuze: Myślę że mieliby tyle roboty ze zwykłym gruzem, że by nie było takiej potrzeby.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kosiak: nie musi być znak parkingu żeby tam parkowali. Wystarczy że nie ma znaku zakazu parkowania oraz zaparkowany samochód zostawi 1,5m chodnika dla pieszych