Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CosyGrave typie usuń konto. Każda normalna osoba widząc co się dzieje walnęłaby najbliższe piętro i spieprzała jak najszybciej. To jest odruch, wiele razy tak robiłem z mniejszych powodów. Ale już mniejsza o to. #!$%@?łeś się do mnie aby się #!$%@?ć i zamiast normalnie napisać że twoim zdaniem może jest inaczej to jeszcze musiałeś przy okazji wypierdzieć komentarz o jakichś całkach. Później nie wiesz co napisać to piszesz o zatrzymywaniu windy. Nie wiem
O poziomie głupoty (nieważne czy wrodzonej, nabytej, czy spowodowanej przez alkohol) świadczy to, że patrzy na licznik pięter i czeka aż winda dojedzie zamiast po prostu nacisnąć guzik


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: raczej o poziomie głupoty świadczy znacznie bardziej fakt, że takie eksperymenty robi w najgorszym możliwym na to miejscu. W już płonącej windzie z raptownie kończącym się tlenem nikt by nie był geniuszem rozpracowującym awaryjnie przyciski. Pomijąc nawet nagłą panikę, w lotnictwie funkcjonuje
Każda normalna osoba widząc co się dzieje walnęłaby najbliższe piętro i spieprzała jak najszybciej


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Kiedyś chciałem zrobić głupi żart koleżance, która nie przepada za windami i zamiast wcisnąć piętro na które mieliśmy jechać wybrałem ostatnie, wybranie niższego piętra zaraz po ruszeniu windy juz niewiele dało, najpierw trafiliśmy na najwyższe piętro. W większości wind pewnie zadziałoby tak jak napisałeś, ale nie w każdej. Co ciekawe to była całkiem nowa winda.
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Przecież w takim płonącym pudle i z brakiem tlenu to jeszcze by zatrzymał windę i spalił się na węgiel. No ale nie zabraniam ci przeprowadzenia takiego eksperymentu i sprawdzenia reakcji na takie bodźce panie mądry.


@CosyGrave: jak niby by zatrzymał windę? Xd wciskając inne, bliższe piętro niż to na które pierwotnie chciał dojechać? Ty serio chyba rzadko masz styczność z windą
nawet jak jesteś świadomy, to i tak nie masz możliwości podjęcia racjonalnych działań - np. wiemy że pilot może nadal będąc świadomym nie nałożyć sobie maski tlenowej mogąc nadal w prosty sposób to zrobić jeżeli jest blisko końca TUC, doprowadzając się do całkowitej utraty przytomności. Ciężko by było mu przez to przypisywać głupotę


@Wap30 tak, masz rację. Źle to nazwałem, chyba bardziej pasuje dezorientacja. Chodziło mi o to, że alkohol go odciął