Wpis z mikrobloga

Właśnie byłem w biedronce i widzę ze takie mięsko jest do kupienia.

Dla porównania obok drugie takie samo.
Data do 22.05.2022
Kiedyś mówiłem, że mięso z biedronki to największy syf jaki istnieje, do tego zawsze śmierdzi.

Jakby ktoś był chętny to podam adres.

#dieta #biedronka #mikrokoksy #gotowanie #gotujzwykopem #kuchniamg78 #kuchnia
Estetykatopodstawa - Właśnie byłem w biedronce i widzę ze takie mięsko jest do kupien...

źródło: comment_1652946942GBQTHHjqxb4yBEUnugDO8E.jpg

Pobierz
  • 74
@Estetykatopodstawa: no niewiarygodne, że na tysiące szczelnie zamkniętych opakowań ktoś ściśnie i zrobi dziurę, upuści inne na nie, albo akurat wytrzymałość tego kawałka folii będzie w dolnej granicy wytrzymałości i zrobi się dziura - i mięso zbrązowieje i będzie nieświeże.

Ale nie, z pewnością ci przebrzydli biedronkowcy specjalnie przepakowali stare mięso i dali nową datę przydatności do spozycia i sprzedają takie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iMarek22: obsługi? Tej co ostatnio u mnie (a widywałem w rożnych oddzialach podobne działania) na całym sklepie porozstawiała mięso poza lodówkami? I godzinę tak stało i baba przekładała zaraz obok jednego skupiska tego mięsa jakieś kawy?

Ja w biedrze mięsa nie kupuje, szkoda było ryja otwierać, bo to nie przypadek, a nie chciałem żeby mnie potem z łaską kasowali
@iMarek22: i fotka, żeby nie było

Stało tak całe 40 minut jak byłem w sklepie, widać było na niektórych zbierająca się wilgoć, więc musiały długo stać. Towar świeży.

Ostatnio widziałem pod kasa mrożonki porzucone. Myślisz, że poszły na zmarnowanie? Ja wątpię.

Do biedronki chodzę najczęściej, może dlatego też znam już praktyki tego sklepu i wiem czego nie ruszać
dzek - @iMarek22: i fotka, żeby nie było

Stało tak całe 40 minut jak byłem w sklep...

źródło: comment_1652962751cZFN8UUNTbRykoETjtmVsB.jpg

Pobierz