Wpis z mikrobloga

To dla mnie bardzo ważny dzień. Niemal pięć lat temu wydałem swój ostatni album instrumentalny i nie zakładałem, że uda mi się opublikować kolejny. Życie bywa jednak często przewrotne, dzięki czemu dziś mam okazję podzielić się ze światem najnowszym krążkiem - "NuTrip".

Płyta utrzymana jest w konwencji Lo-Fi. Niemal wszystkie znajdujące się na niej partie, zagrane są na żywych instrumentach - gitarach, klawiszach, syntezatorach czy perkusji. Zaś niektóre melodie - o zgrozo - dośpiewałem! Ponadto, zazwyczaj w swojej twórczości, bardzo ochoczo korzystam z sampli, natomiast tutaj zupełnie z nich zrezygnowałem. Potraktowałem to jako swoiste wyzwanie! Całość miała być dość minimalistyczna, przez co na pierwszy plan wysuwa się ciężka do opisania w słowach atmosfera.

Jestem naprawdę dumny z tego wydawnictwa więc liczę, że może zechcecie rzucić na "NuTrip" uchem, a być może nawet podzielić się swoimi wrażeniami.

Miłego odsłuchu!

#muzyka #produkcjamuzyki #tworzeniemuzyki #lofi #tworczoscwlasna #chwalesie
tojestcok - To dla mnie bardzo ważny dzień. Niemal pięć lat temu wydałem swój ostatni...
  • 4
  • Odpowiedz